2733
2734
من پسرم تا کوچیک بود همه نگرانیم غذا نخوردن و ریز بودن و دل درداش بود.حالا خداروشکر 8 سالشه اون نگرا ...

عزیزم ..دیگه اقا شده و میتونی خیلی خوب باهاش حرف بزنی و توجیهش کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر خیلی پسر عاقل و فهمیده ای دارم نسبت به سنش.خیلی هم براش وقت میزارم.ولی خب از یه جایی به بعد دیگه نقش والدین کمرنگ میشه و محیط و دوستاش روش اثر میزارن

وقتی بچت ده سالش بشه میفهمی که نگرانی های قبلیت مسخره بوده من یه پسر ده ساله دهرم یه 19ماهه برای دوتاشون نگرانی های زیاد ومتفاوتی دارم انقدر زیاده......

2731

عزیزای دل،من دوتا بچه هام بزرگن،پسرم تو ۱۹دخترم۱۴،ی نوزاد هم دارم.....

تورو خدا با نگرانی هایی ک بیشتر از دیگران بهتون تلقین میشه،خودتونو از لذت های مادری محروم نکنید.

تا چشم بر هم بگذارید،دیگ تو آغوشتو ن جا نمیشن😢

عزیزای دل،من دوتا بچه هام بزرگن،پسرم تو ۱۹دخترم۱۴،ی نوزاد هم دارم..... تورو خدا با نگرانی هایی ک بی ...

ارزومه دیگه تو اغوش من جا نشه انقد بزرگ بشه که قد و بالاشو ببینم ذوق کنم 

2738
خودتم بگو استارتر بچه من چهارماه و بیست و پنج روزشه زیاد تجربه ندارن اما همش نگران رشدشم

من یه دختر 6 ساله دارم ...دیوانه وار عاشقشم...همیشه نگرانی داشتم و دارم اما مثلا در مورد غذا نخوردنش چقد گریه میکردم اما الان غذا نمیخوره برام مهم نیست ...الان به غذا افتاده اما بعضی رزا که نمیخوره دیگه عین خیالمم نیست

آخریش دو .سه هفته پیش بود که آبله مرغون گرفت . خیلی ترسیده بودم و نگران .که خدارو شکر تموم شد و گذشت 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
من وقتی نوزادبودهمش توهم میزدم میگفتم عقب موندس یعنی هیچ لذتی ازبچکیش ازاون تپل بودنش نبردم اانم پون ...

دختر من 18 ماهگی راه رفت بیخیال ...ببین یه توصیه مادربزرگی بهت بکنم هههه تخم مرف بشکن رو گاز مستقیم اتیش بهش بخوره ...روغن میندازه اون روغن و بزن به زانو و کف پای پسرت

واییی چه سئوالی پرسیدی استارتر من خدای نگرانیم در مورد دخترم ناراحتی اعصاب گرفتم از بس استرس دخترمو دارم از بدو تولدش تا الان که 8 سالشه اگه بگم یه کتاب میشه همین قضیه باعث شد دیگه بچه دیگه ایی نیارم چون هم خودم و هم اطرافیانمو رو 8 سال تمام آزار دادم

2706