2410
2553
عنوان

معرفی کتاب خیلی خوب

237 بازدید | 16 پست

دوستان نی نی سایتی عزیز لطفا بهم یه کتاب خوب معرفی کنید ترجیحا موضوع کتاب روشناسی باشه که تو زندگی به دردش بخوره و شخصیت اجتماعیشو بالا ببره. البته رمان هم دوست دارم

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...

زبان بدن از آلن پیز

تسخیرشدگان داستایوسکی

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

رمان روانشناسی معمایی زنی پشت پنجره

سکوت برره ها

روانشناسی خالی نمیخونم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

كتاب چهار اثر  فلورانس اسكاول شين

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2456

خووت باش دخترو تازه خوندم خوب بود خودباوریه موضوعش 

الانم مردی به نام اوه رو دارم میخونم بد نیست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714
رمان روانشناسی معمایی زنی پشت پنجره سکوت برره ها روانشناسی خالی نمیخونم

منم مثل شما. آدم رو خسته می کنه. ممنونم ازت  

راز و قدرت رو حتما بخون از راندا برن ترجمه مهدی قرچه داغی  راز شاد زیستن  شفای زندگی

منم شفاى زندگى از لوئيز هى رو خيلى دوست دارم

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

يك كانال تلگرا م سراغ دارم بعضى اين كتابها رو صوتى گذاشته و بعضى هم متن ، خيلى عاليه

يك كانال تلگرا م سراغ دارم بعضى اين كتابها رو صوتى گذاشته و بعضى هم متن ، خيلى عاليه

اگه آدرس کانال رو بدی ممنون میشم   

2706