2726
عنوان

عکس و کمک

717 بازدید | 17 پست

من برای جهیزه ام ست کامل پذیرایی ظروف بلور رو نگرفتم یعنی نمیدونستم باید ست بخرم 

میوه خوری استکان شکلات خوری همه چیز گرفتم ها ولی مثل هم یه دست نیست همه از هر مارکی هست 

لیوانها و پیش دستی هام خارجی هستن بقیه و هم ظروف بلور اصفهانه ولی یه شکل نیست الان که میبینم همه میخرن دلم میخواد منم یه دست بخرم 

حالا مدل های ظروف بلور پذیرایی شما چه شکلیه میشه عکسش رو بزارید من یه مدل انتخاب کنم ؟

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

همه شما ست کاملش رو برای جهیزیه خریدید؟

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من اصلاً نخریدم. از چینی هام واسه پذیرایی استفاده می کنم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728

منم عقدم عزیزم 

من دو  تا ست دارم یکیش سیلور یکیش کریستالی 

اما بنظر من ست کاملش کارایی انچنانی نداره 

بیشتر رو جامیوه ای شیرینی خوری و جاشکلاتی با پیش دستی مانور بده 

چون خیلی تو چشم میاد 

بعدشم بخدا قیمتا الان سرسام آوره هزینه الکی نکن منم پشیمونم فقط بخاطر حرف مردم خریدم ک نگن چون بابا نداشت جهازم نداشت 

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
نه من اصلاً نخریدم. از چینی هام واسه پذیرایی استفاده می کنم

یعنی شما خیلی ماهیت وقتی میام اینجا احساس بهتری پیدا میکنم 

برا منم همینه مدل آنجلیکاس

نه همه شو نخریدم

اونایی ک لازم بود مث آجیل خوری و میوه خوری و پارچ و لیوان و قندون و استکان 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

استارتر  ست وسایلتم خیلی خوشگله عزیزم بنظر من اصصصصصلا هزینه دوباره نکن بخدا پشیمون میشی 

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍

ماهی از خودته 😍😍

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
منم عقدم عزیزم  من دو  تا ست دارم یکیش سیلور یکیش کریستالی  اما بنظر من ست کاملش کا ...

میدونی من نزدیک سه سال خونه خودم هستم ولی هیچ کس وسایل کامل من رو ندیده چون خونم کوچیکه کل جهازم تو کارتون هست به خاطر همین میگم حالا که فهمیدم بخرم بعدا نگن این رو نخرید اون رو نخریده 

میگم بزار بخرم 

آره دیگه همین حرف مفت بعضی ها رو مخه و گرنه دو سوم این وسایل اصلا استفاده نمیشه 

استارتر  ست وسایلتم خیلی خوشگله عزیزم بنظر من اصصصصصلا هزینه دوباره نکن بخدا پشیمون میشی

مال من نیست از اینترنت گذاشتم 

برای من اصلا ست نیست 

میدونی من نزدیک سه سال خونه خودم هستم ولی هیچ کس وسایل کامل من رو ندیده چون خونم کوچیکه کل جهازم تو ...

بیخیال اجی 

بقول نامزدم آدم وقتی یچیز میبینه دلش میخاد بخره یهو یادش میاد ازون وسیله تو خونش چند تا داره میخوره تو ذوقش تموم کیف متاهلی اینه با همسرت زندگیتو کم کم بسازی همرو نخر بذار لذت خرید کردن کنار همسرتم بچشی

برا منم همینه مدل آنجلیکاس نه همه شو نخریدم اونایی ک لازم بود مث آجیل خوری و میوه خوری و پارچ و لی ...

من هم برم بخرم تا گرون نشده 

من سه تا میوه خوری کاسه ای دارم یه دونه پایه دار 

پارچ ولیوان خارجی دودست دارم 

نمکدون دارم شیشه ای ولی خوب ست نیست با هم کلا همه شیشه هام 

پیشت دستی و کاسه توش خارجی 

استکان هام با پیش دستی خارجی هام فقط یکه 

از یه مارک نیستن وسایل شیشه ام یه مدل یه گل ندارن

مال من نیست از اینترنت گذاشتم  برای من اصلا ست نیست

خب ست نباشه 

بنظرت اگ ست نباشه چی میشه؟؟؟؟؟؟

بمولا اتفاق خاصی نمیفته بخاطر به به چه چه کردن یه مشت خاله زنک ب خونوادهامون فشار میاریم 

خب ست نباشه  بنظرت اگ ست نباشه چی میشه؟؟؟؟؟؟ بمولا اتفاق خاصی نمیفته بخاطر به به چه چه کردن ی ...

دقیقا همینه 

2706