2733
2739
عنوان

چرا الکی ادعای فرهنگ میکنیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 76 پست
عزیزم اگه اون مهندس معمار عزیز سفره یکبار مصرف رو به مهندسیش ربط نمیداد این بحثا هم پیش نمیومد. حالا ...

ماشین شخصیت اگه پرایده فخر بفروش غیر اینه بدرد نمیخوره

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
اون نه منظور من فقط مشکلات معماراس من دخالتی تو چیزی که سررشته ندارم نمیکنم

عزیزم اینو مطمئن باش از یه چیزی سوختن که این حرفو بهت زدن.تو مگه نیاز داری یکی تاییدت کنه و یکی ازت انتقاد کنه؟حرف مفت همیشه هست.گوشاتو ببند و به راه قشنگی که میری ادامه بده به امید موفقیتت...انشالله همیشه تو زندگیت موفق باشی

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا ممهندس و دکتر و هیچی ندوس 😂😂

من فقط مدلینگ دوس 😂😂😂😂

اگ مدلین عکس پلیز 😆😆

میخوام تاپیک و عکس بازی کنم 😀😀😉😉😉😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

همه دچار فقر توجه ان ظاهرن!

چه اهميتي داره مهندس بودن يا نبودن تو اين ساختار مريض كه صدي نود از تحصيلكرده هاش مسافركش ان؟! دنبال چي مي دويد و همو مي دريد؟!

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2731

حالا چرا مهمه؟؟؟فقط بخاطر اینکه بقیه صدا میکنن مهندس یا دلیل دیگه ای داره؟

مهندسی معماری جزو رشته های نظام مهندسیه و مهر طراحی و نظارتم داره پس چطور میتونه مهندسی نباشه تازه خیلی از واحدای عمرانم داره

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
همه دچار فقر توجه ان ظاهرن! چه اهميتي داره مهندس بودن يا نبودن تو اين ساختار مريض كه صدي نود از تحص ...

یه سری مثل شماها هم هدفش خرد کردن بقیس تا از خودشون دفاع کنن میشم خود نما 

2738
استارتر توام این عکس و نگاه کن تا متوجه بشی همه مثل خودت عقده شنیدن کلمه مهندس و ندارن و دنبال تایید ...

عزیز دلم من عقده شنیدن کلمه مهندس ندارم‌ اما شما نمیخوای قبول کنی به یه عده آدم توهین کردی بعدم همه با حرف شما مشکل پیدا کردن فقط من نبودم پس وقتی این همه آدم از حرف شما ناراحت شدن قطعا حرف شما بد بوده شما همین الان به همه فوش دادی به منم همین طور پس معلومه مشکل از شماست نه ما

من منطقی برات دلیل آوردم که حرف شما اشکال داره شما منو عقده ای خطاب کردی 

من نه شمارو منشن کردم نه قصد تحقیر... عیب نداره عزیزم شما ببخشید

من خودم جزو کسایی بودم که معماری دوست داشت ولی خانواده نزاشتن بخونم.. الان روانشناسی میخونم..باور کن چالشی که بچه های روانشناسی تو معرفی شغل و رشته شون دارن هیچکی نداره! یعنی به قدری فرهنگ داغونه میگن چی میخونی تا میگی روانشناسی سریع میگن یعنی دکتر دیوونه هایی!؟؟ بعدم هارهار میزنن زیر خنده! تازه این بهترین واکنشه مثلا!

درکل منظور اینکه گوربابای حرف بقیه..هرچی میخوان بگن..با حرف اونا نه مدرک مهندسی شما زیر سوال میره عزیزم نه از شان شما کم میشه! فرهنگ خرابه دیگه چی میشه کرد

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
من خودم جزو کسایی بودم که معماری دوست داشت ولی خانواده نزاشتن بخونم.. الان روانشناسی میخونم..باور کن ...

دقیقا حق با شماست 

کاربر هرچی از دهنش دراومد گفت به من

منم به این نتیجه رسیدم نباید بحث کرد چون کاریش نمیشه کرد

چرا وقتی چیزی راجع به کسی نمیدونی واسه تاپیک مسخره یکی قضاوتش میکنی؟؟چرا عقده هاتونو سر بقیه خالی می ...

اتفاقا از مدل حرف زدنت کاملا مشخصه از چه خانواده ای و با چه سطح فرهنگی بیرون اومدی!!

یه سری مثل شماها هم هدفش خرد کردن بقیس تا از خودشون دفاع کنن میشم خود نما 

بعضيا خرد هستن، نيازي ندارن كسي خردشون كنه. كافيه نشونشون بدي حقارتشونو، به سرعت جبهه مي گيرن و برچسب مي زنن.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
چرا چرت و پرت میگی؟؟ت من هیچ علاقه ای به معماری ندارم و رشته اولمو فقط چون خیلی شبیه به معماری بود و ...

خیلیا اخراج میشن و میگن ول کردم خیلی چیز طبیعیه این حجم توهینت 

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
2706