2410
2553
عنوان

بیاین نظربدید لطفا

154 بازدید | 22 پست

مادرشوهرم وقتی دخترم به دنیا اومد بهش این گوشواره ها رو هدیه داد من از همون اول دوستشون نداشتم یاد سریال جومونگ میفتادم 😁این همه طرحای عروسکی خوشگل هست برا بچه ها جدا از شکلش اویزونی هست و تاحالا دوبار نصف شب گیرکرده به لباسش ازهولم لباسشا چیدم که ازاد بشه و خودشم هی میگیره میکشه به احترامش چهارماه گوشش کردم حالا میخوام عوض کنم ناراحت شده میگه حیفه چکارکنم به نظرتون که دلخوری هم پیش نیاد هرچی میگم گیرمیکنه و میکشه به خرجش نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
شما و مادر شوهرت  با هم برید یکی دیگه بخرید

اره فکرکنم اگه به خودشم بگم بیاد کمتر ناراحت بشه البته باید دعا کنم یه چیز زشت تری نپسنده و منم تو رودرواسی گیرکنم😁

اره فکرکنم اگه به خودشم بگم بیاد کمتر ناراحت بشه البته باید دعا کنم یه چیز زشت تری نپسنده و منم تو ر ...

شما اول انتخاب کن و هی بگو مامان ببینبن چه قشننننگهه وای چقدر بهش میاد نهههه 

ایشونم میگه ااره همینو میخریم 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
اره فکرکنم اگه به خودشم بگم بیاد کمتر ناراحت بشه البته باید دعا کنم یه چیز زشت تری نپسنده و منم تو ر ...

خوب اونجا قشنگ توضیح میدی که تو این راحتره  یا به لباسش گیر نمیکنه 

اگه خودتم انتخاب کردی به دیگران بگو مادرشوهرت انتخاب کرده

نگهش دار یادگار مادربزرگشه... بنده خدا با سلیقه خودش رفته واسه نوش خرید کرده قرار نیست شما بپسندی... هروقتم توان مالی داشتی واسش یکی دیگه بگیر ولی اینو عوض نکن بنظر من...میتونی هم الان درش بیاری و راستشو بهش بگی که ممکنه به گوشش آسیب بزنه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
شما اول انتخاب کن و هی بگو مامان ببینبن چه قشننننگهه وای چقدر بهش میاد نهههه  ایشونم میگه ااره ...

دختر خاله ی پدرمه من بهش میگم خاله😌

اونم میگه نه خااااله این خُب نی😁😁😁😁

2706