2733
2734
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 7796 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهش کم محلی کن.مسیر زندگیتون کلا جدا شده.اگه اون ازدواج نمیکرد میگفتیم شاید یه راه برگشت وحود داشته باشه ولی الان نه .

وقتی طلاق گرفتین یعنی همه چیز غیرقابل تحمل و اصلاح ناپذیر بوده وگرنه به طلاق کشیده نمیشد 

تو هم از این به بعد اگه جوابشو بدی میشی مثل همه ی زنهایی که وارد زندگی دو نفر دیگه میشن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2728

بگو اگه اون اشغاله و به درد سطل اشغال میخوره 

تو هم دقیقا سطل اشغالی 

به همین خاطر به درد هم خوردید 

واییییییییییییییییییی چه لذتی داره اینا را بگی 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738
اگه زنه قبل طلاق با همسرت رابطه داشته حتما اینکار رو بکن

اره عزیزم موقعی که من تو دکترا بودم اینا با هم بودن من بعده طلاقم فهمیدم ..بهش شک کرده بودم ولی دیگه نمیدونستم تا این حد پیش رفتن..تو گیر و دار طلاقمم که از صبح تا شب با هم بودن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

به نظر من خودتو الکی درگیر اینا نکن.ولشون کن.بهش هم فکر نکن.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
بگو اگه اون اشغاله و به درد سطل اشغال میخوره  تو هم دقیقا سطل اشغالی  به همین خاطر به در ...

دوس دارم بهش بگم جوابشو که اصلا ندادم هر چی گفت ویس بفرست صداتو بشنوم ولی دوس دارم واسه زنش بفرستم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706