2726
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم😐😐

7793 بازدید | 105 پست

سلام خشگلا

من نزدیکه دو ماهه طلاق گرفتم و همسرمم ازدواج کرده خطمو خیلی وقته عوض کردم حالا شمارمو پیدا کرده بهم پیام میده که پشیمونه و کارش همش گریس منم جوابشو تدادم فقط اخرش گفتم اگه زنت بفهمه بهم پیام میدی چی کار میکنه گفت اصلا ترسی ندارم اون جاش سطل اشغاله حالا شیطونه میگه شماره زنشو پیدا کنم پیام ها واسش بفرستم بگم وقتی با مرد متاهل دوس میشی اخرش جات سطله اشغاله ..هر چند همسرمم مقصره اصلیه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخخ حتما این کار را بکن 

خود کرده را تدبیر نیست 

ولی جدا از شوخی 

براش بنویس دو تا اشغال خوب بهم میان 

بعد هم بلاکش کن 

همسرت حقشه اون زنه هم حقشه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

همسرتون خیلی غلط کرده 

دوراشو با اون زده حالا می خواد باز بیاد سراغ تو 

بگو اون اگه جاش تو اشغالیه تو خود اشغالی 🙄

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

وای راست میگی پسته؟؟؟؟بگو حقته نامرد لیاقتت همون اشغالان😡😡

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706