1147
1226
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم😐😐

2959 بازدید | 95 پست

سلام خشگلا

من نزدیکه دو ماهه طلاق گرفتم و همسرمم ازدواج کرده خطمو خیلی وقته عوض کردم حالا شمارمو پیدا کرده بهم پیام میده که پشیمونه و کارش همش گریس منم جوابشو تدادم فقط اخرش گفتم اگه زنت بفهمه بهم پیام میدی چی کار میکنه گفت اصلا ترسی ندارم اون جاش سطل اشغاله حالا شیطونه میگه شماره زنشو پیدا کنم پیام ها واسش بفرستم بگم وقتی با مرد متاهل دوس میشی اخرش جات سطله اشغاله ..هر چند همسرمم مقصره اصلیه

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

خخخ حتما این کار را بکن 

خود کرده را تدبیر نیست 

ولی جدا از شوخی 

براش بنویس دو تا اشغال خوب بهم میان 

بعد هم بلاکش کن 

همسرت حقشه اون زنه هم حقشه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

همسرتون خیلی غلط کرده 

دوراشو با اون زده حالا می خواد باز بیاد سراغ تو 

بگو اون اگه جاش تو اشغالیه تو خود اشغالی 🙄

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
8
بفرسسسسست خواهش میکنمممممم

خودمم دوس دارم بفرستم ولی میگم چه فایده

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐
1167

عزیزم بهش کم محلی کن.مسیر زندگیتون کلا جدا شده.اگه اون ازدواج نمیکرد میگفتیم شاید یه راه برگشت وحود داشته باشه ولی الان نه .

وقتی طلاق گرفتین یعنی همه چیز غیرقابل تحمل و اصلاح ناپذیر بوده وگرنه به طلاق کشیده نمیشد 

تو هم از این به بعد اگه جوابشو بدی میشی مثل همه ی زنهایی که وارد زندگی دو نفر دیگه میشن

1241