2737
2734
من عسل جنگلي رو گرفتم  بوش ميكردم وااااقعا بوي جنگلو حس ميكردم

درسته

یکی از خاص ترین عسل های موجوده

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان !  من یه بازار اینترنتی پیدا کردم پر از آدمای باحال از شهرهای مختلف که محصولات محلی و خونگی و روستایی می‌فروشن. تا الان من 10-12 بار ازشون خرید کردم. چیزایی که هر جایی پیدا نمیشه یه خوبی هم که داره اینکه بالای 100 تومن که از غرفه دارا خرید کنی ارسالت رایگانه .. این خیلی عالیه  

توی خرید اولت ۱۰ هزار تومن هم تخفیف می گیری.. در ضمن بالای 2500 غرفه داره و 35 هزار تا محصول ، محصولتون رو از هر غرفه ای می تونید بخرید فرقی نمی کنه مهم اینکه مجموع فاکتورتون به 100 تومن برسه تا ارسالتون رایگان بشه ..

مطمئن باش دست خالی برنمی گردی.. من خودم محصولات آرایشی گیاهی، مثل ریمل، کرم پودر ، گرفتم مواد غذایی خیلی زیاد .. روغنهای گیاهی خلاصه همه چی  بهتره خودتون برید ببینید .. قول میدم حتما تو اولین نگاه خرید می کنید حالا امتحان کنید!

باید از ل ینک زیر استفاده کنی تا 10 هزار تومن هدیه هم برات توی اخرین مرحله خریدت از حسابت کم بشه

https://basalam.com/@zavare/invite

شما که تولیدات به این خوبی دارید ، پیشنهاد می کنم برید توی بازار باسلام و غرفه تشکیل بدید .. هم بهتر شناخته میشید و هم فروشتون افزایش می یابد .. امکانات زیادی رو هم به غرفه داران و هم به مشتریان میده .. لینکشو توی پست قبلی براتون فرستادم

2728