1232
1226
عنوان

شوهرم تو ت ل گرام پیاماش حذف میکنه

385 بازدید | 48 پست

شوهرم وقتی با خواهرش تو ت ل گرام پیام رد و بدل میکنه پاکشون میکنه من نبینم چطوری باهاش برخورد کنم کدوماتون شوهرتون اینطوریه عکس العملتون چیه؟

لالا لالا گلم باشی بزرگ شی همدمم باشی لالا لالا گلم باشی همیشه در برم باشی 🙎😘😘😘😍😍😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
مال منم همینطوریه، عکس العملی نشون نمیدم چون فکر میکنه حساسم

آخه من احمق در باره خانوادم چیزی از پنهان نمیکنم اما اون..

لالا لالا گلم باشی بزرگ شی همدمم باشی لالا لالا گلم باشی همیشه در برم باشی 🙎😘😘😘😍😍😍

شما خودتو بذار جای اون اگه یه روز مثلا یه مشکل مالی داشتی و از داداشت خواستی دستی پول بگیری آیا دلت میخواد خانومش متوجه شه یا نه البته مثال زدما 

زندگی شوق رسیدن به همان فرداییست که نخواهد آمد...🙂
1221
آخه من احمق در باره خانوادم چیزی از پنهان نمیکنم اما اون..

اشتباه میکنی عزیزم، دلیلی نداره هر چی که بین خونوادت هستش رو بگی، از من به تو نصیحت هیچی در مورد خونوادت که چیکار میخان بکنن یا کردن رو بهش نگو، من گفتم دارم چوبشو میخورم

شما خودتو بذار جای اون اگه یه روز مثلا یه مشکل مالی داشتی و از داداشت خواستی دستی پول بگیری آیا دلت ...

آخه رابطم باخانوادش شکر ابه بیشتر بهم میریزم این کارش

1167
شما هم درست نيست مسائل خصوصي خانوادگيتو بريزي وسط 

همه چی و نمیگفتم بعضیهاش رو که الان میفهمم همونام نباید میگفتم

نه حساس نباش این روزا آدما انقدر مشکل دارن که این حساسیت ها دیگه بیخود به نظر میرسن 

زندگی شوق رسیدن به همان فرداییست که نخواهد آمد...🙂

اگه چیزی از چت هاشون بخونی مطمئن باش نمیتونی تو خودت نگه داری ودعوا راه میندازی .

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍
1220