2737
2734
عنوان

هیدروسفالی جنین

17020 بازدید | 50 پست

من ۲۸ هفتمه امروز سونو دادم داخل حفره های مغز جنین آب جمع شده و قطر بطن مغز ۲۲ میلیمتره و زیر شکم جنین آب جمع شده،خیلی ناراحتم دارم از غصه میمیرم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔انشالله که اشتباه شده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

به این سونوها اعتباری نیست.حتما چند جای دیگه برو سونو.جای معتبر

جنین منو میگفتن میکروسفاله و عقب مونده ست.من ۳ تا سونو رفتم یکیشونم دکتر شاکری تهران بود که جزو بهترین هاست،هر سه گفتن قطعا سرش کوچیکه.ولی بچه که دنیا اومد ففط سرش خربزه ای بود همین.اصلا کوچیک نبود.الانم یکسالشه هیچ مشگلی نداره.چی کشیدم اون روزا.

نگران نباش عزیزم.انشاا..اشتباه سونو باشه

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊
عزیزم نگران نباش و یه جای دیگه سونو برو ،قطر باید کمتر از ده میلی متر باشه ،درسته؟

پیش نرگس واسعی رفتم گفتن زیر شکم جنین آب هست و قطر بطن ها ۲۲ میلیمتر هستش و آب دور بچه بیشتر از حد نرماله

به این سونوها اعتباری نیست.حتما چند جای دیگه برو سونو.جای معتبر جنین منو میگفتن میکروسفاله و عقب مو ...

خداروشکر انشالله همیشه سلامت باشه نی نیتون.

برام دعا کن عزیزم

2738
دکترم واسم از دکتر محبوبه شیرازی وقت گرفت اونجا دوباره سونو باید بدم

عزیزم خوبی منم مشکل بطن دارم شما چیکار کردی ؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
جنینت مشکل بطن داره ؟یعنی گفتن هیدروسفالی داره؟

نه خداروشکر این حرفو نزدن فقط گفت بطن یه طرف اندازش ۵ و خورده ای یه طرف ۹

گفتن تا ۱۰ نرماله ولی من خیلی نگرانم 

همه چیمم تا الان خداروشکر خوب بوده

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
جنینت مشکل بطن داره ؟یعنی گفتن هیدروسفالی داره؟

عزیزم مشکلتون چی شد بچه اتون بدنیا اومددوباره رفتی سونو

خدای من...این روزها دائما متوجه استجابت دعاهایم می‌شوم..شکر من کجا و بزرگی این نعمات کجا؟خدایا باز مثل همیشه شرمنده ام...من کجا و این همه لطف و محبت کجا؟شکر من کجا می‌تواند ذره ای از این نعمت‌های تو را جبران کند؟فرزندم جان مادر....درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا هامصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ....و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کند قصه ی روزهای تنهاییت تمام می شود یکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری...خودت را از دفتر اولویت هایِ خودت، داوطلبانه خط می زنی .... بند بند وجودم...یادت بماند که همه ی این ها خستگی دارد ... نگرانی دارد...اما....این حس به همه دنیا می ارزد...با تمام وجودمون منتظرت هستیم کنجد کوچولوی مامان و بابا...خدایا به حق شهدای کربلا دامن همه دوستام و سبز کن
عزیزم مشکلتون چی شد بچه اتون بدنیا اومددوباره رفتی سونو

عزیرم رفتی سونو

2706