2726
عنوان

خانمهای با سیاست بیاین لطفا

233 بازدید | 13 پست

سلام صبح تو بخیر من بخاطر کارهایی که مادرشوهرم بازندگیم کرده خیلی ازش ناراحتم و کینشو نو بدجوری به دل دارم و از شانس بد من شوهرم همیشه طرف اوناست وهیچ وقت پشت من درنیومده حق یا ناحق از نظرشوهرم همیشه من مقصرم میدونم دنیا دار مکافاته و بدجوری چوبشوخواهند خورد میدونید با بلاهایی که خانواده شوهرم سر زندگیم اورد شوهرم بهم گفت برو شکر کن به جون این دوتا بچت که اگه نبودن تو هم اینجا نبودی چقدر این حرف برای یک زن سنگینه بگذریم الان بابام میگه با مادرشوهرت صمیمی شو هرچند که دلت ازشون شکسته و سختته ولی من نمیتونم پام نمیاد برم پیششون زبونم نمی چرخه باهاشون حرف بزنم چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا داداش من برعكسه. ديروز خونشون بودبم ميگم مو تو غذامه ميگه نه!! رفتم ريختم اشغالي گفتم موي تو بود فكنم چون كوتاه بود گفت نه نبود!!! اصن نيومد جلو نگاه كنه. ميخواست زنش نفهمه ناراخت شه!!! 🤢

پدرت درست میگه خیلی زندگی سخت گرفتی فکر میکنی ما از مادرشوهرمون کبنه به دل نداریم بدتر ازشما داریم ولی طوری برخورد میکنیم که کسی متوجه نشه ببین تو خوبی کن اونا خودشون به مرور بدی هاشون نشون میدن جلو همسرت انقد بهم بدی کردن خانواده همسرم هربار به همسرمم گفتم بخاطر تو میرم اگه به اونا احترام میکنم بخاطر تو هست الان کوچیکترین بی احترامی کنن شوهرم جوابشون میده ...برو خونه مادرشوهرت گاهی وقتا باید دشمنا رو باخوشیات مهربونیات ازبین ببری 

ای روح نامتناهی راه برای مثبت شدن بارداریم توهمین سیکل برایم بگشا
نكن. در حد معقول و كم رفت و امد كن اما دوست نداري حرف نزن و صميمي نباش. منم حوصله كسيو نداشته باشم ح ...

الان همین کارو میکنم رابطمو خیلی کم کردم زیاد باهاشون حرف نمیزنم کم میشینم پیششون مشکل اینه که زیادی پشتشون به شوهرم گرمه

سلام عزیزم‌.بنظر منم برو باهاشون آشتی کن و صمیمی شو.منم با خانواده شوهرم مشکل دارم ولی اصلا به روشون نمیارم و باهاشون صمیمیم.یه نصیحت خواهرانه میکنم بهت هر چقدر باهاشون بجنگی همونقدر زندگیتو تلخ میکنی خودتم که گفتی شوهرت طرف اوناست.پس قشنگ بشین پای زندگیت در صورتی که اصلا بهشون اهمیت نمیدی باهاشون صمیمی باش.سیاست داشته باش.من هیچ ازشون خوشم نمیاد ولی میرم میام اونا میان جلو روشون ادعا میکنم خیلی دوسشون دارم.از کارایی هم در حقم که کردن بگم یه کتاب میشه.بیخیال زندگیتو بچسب سیاستم خیلی مهمه خرج کن

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
یه مثال از جایی که ناراحتت کردن بگو و یه مثال از جایی که ازت ناراحت شدن

تو همه چیز دخالت میکنه اگه پیشش نمیرفتم یا بهش زنگ نمیزدم قیامت به پا میکرد تا شوهرم پاش به خونه میرسید گزارش بهش میداد این اواخر یه دروغی به شوهرم گفت که 3 ماهه باشوهرم قهرم و تو خونم جهنمه هر چقدر بهش میگم من نگفتم میگه مادر من دروغ نمیگه تو دروغگویی میگه زنت به من فحش بد داده