2733
2734
عنوان

بچه ها سه تومان قراره حقوق بگیریم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 71 پست
عکس اگه داری بزارببینیم.ماشالله به تو.والامن عرضه ندارم میزنم خرابش میکنم براعیدچ رنگ میزاری

عکس ندارم گلم. ماشاالله به وجودت عزیزم

قطعا هنر شما از من بیشتر و بهتره. 

فقط کافیه دل به دریا بزنی و یه قلمو رنگ و یه کاسه پر از رنگ برداری و بعد شونه کردن موهات شروع کنی رنگ بزنی. همین

رنگ هم بستگی به سلیقت داره.من چند وقتی هست علاقمند به رنگ های بلوند در حد پلاتینه دارم.اکسیدان 12 در صد بخر کار دکلره روبرات میکنه. منظورم اینه رنگ روواقعی تر پوشش میده.

حتی اونقدر من خیاطی دوست داشتم و مامانم هی میگفت برو کلاس تا اصولی یاد بگیری.ولی همیشه مخالفت کردم و دوست داشتم خودم به صورت خودکار یاد بگیرم. اونقدر رو پارچه های مختلف الگو کشیدم و دوختم تا بدونم کلاس رفتن برای خودم خیاطی شدم.

استاتر ٣٢٠٠ميگيريم ٣٠٠يجا ٣٠٠يجا ١٠٠يجا بايي بديم ٣٥٠قسط ١٠٠قسط ٣٥٠قسط ٨٠٠قسط ٨٠٠قسط ٢٠٠سون ...

میخوای چیکارش کنی توماه های قبلی چ جوری میگذروندی حالاعیدبمونه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فعلا بنده فقط برای عید 500 تومان پول دارم. یعنی فعلا همسرم اینقدر میتونه بهم بده. در صورتی که واقعا چادرم خراب و داغون شده و دو سال هست همین چادر رو استفاده میکردم. مانتو هم درست و درمون ندارم. شلوارمم خیلی وقته پاره شده و راهی سطل زباله شده. همسرم بهم پول میداد برم بخرم ولی گویا من هدیه دو سال پیش و پیشتر نیستم. اون هدیه ای که در سال شاید 15 جفت کفش و مانتو داغون میکرد. واقعا زندگی همه اش پیشرفت هست

2728
اگ موهات تيرس و دير رنگو باز ميکنه ي س صفر بزا بعد چنتا رنگو ترکيب کن بزا کاراملي و سوپر پلاتين صدفي ...

یخی نه وووی متنفرم من قبلا قهوه ای روشن میزاشتم بم میومد الان اون میگن خزشده نمیدونم چیکارکنم دست وپام ندارم ک یه رنگ خوب وباسلیقه بزارم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
شلوار ۹۰ مانتو ۳۰۰ روسری ۶۰ کیف ۱۰۰ کفش ۱۰۰ میشه ۶۵۰ شلوار و پیرن مردونه ۳۰۰ ۳۰۰+۶۵۰ ...

شوهر کفش اینا نمیخواد . لباس زیر جوراب . اسپری چیزی 😂😂😂

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2738