2733
2734
عنوان

بچه ها سه تومان قراره حقوق بگیریم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 71 پست

عزیزم لطفا ناشکری نکن

خیلی ها همین هم ندارن

وقتی نیست لازم به خرید کلی نیست

وقتی نیست ایه نیومده حتما از فرق سر تا نوک انگشت رو نو کرد

وقتی نیست بخدا لازم نیست حتما با فرا رسیدن سال نو همه چی رنگ جلا و نویی بگیره

میشه یک ماه دیرتر البسه رو خرید

من اونقدر خونواده هایی میشناسم که لنگ 100 هزار تومن پول هستن

اونقدر مشکل مالی دارن که میگن اجیل نمیخریم اگر مهمون خواست بیاد در حد چند پیاله میریم میخریم که مثلا قناعت کنند

کسی رو میشناسم در حسرت خرید یه مانتو یا روسری مونده و ما اونقدر بد شدیم که به فکر خودمونیم. (البته خودم رو میگم گلم. قصد جسارت ندارم)....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون تویی یه بوس بده بگیر 😂😂 ازین فروشنده شیطونام😑😁

خخخخ جووون جووون 😄😄❤😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
توبیداری چش دردنگرفتی دورازجون اخه ساعت داوزده هم بودی قبلشم بودی 

خخخ قبل تر از ۱۲ خیلی قبلتر هم بودم 😄😄😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
خخخخ جووون جووون 😄😄❤😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋

👜🧤👗👙🛍👝👜👛💎💍👒👑👢👡👠💄 بیا عشقم همش مال تو 😂😂😊

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2738
باکدوم پول بخدا دارم فقط حرص میخورم کم کمش صدوخورده ای پول رنگی که میخوام بزارم  میشه ی ۱۵تومنم ...

رنگ و خودت بخر بذار خخخخ من چقدر تز میدم خخخ

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
عزیزم لطفا ناشکری نکن خیلی ها همین هم ندارن وقتی نیست لازم به خرید کلی نیست وقتی نیست ایه نیومده ...

حق باتوهه ولی اگه نونکنی هم هی باید دیگرانوببینی حسرت بخوری یاکسی بیادخونت نگاه تحقیرامیزمیندازه 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

به نظرم اگه لباسهات نو هستن خرج لباس نکن پولاتو.رنگ مو هم خودت میتونی بزنی...پول اصلاحم که چیزی نمیشه...فقط میمونه خرج مهمان که آدم مجبوره بده ... ولی آجیل لازم نیست بخری در حد همون میوه و شیرینی...ماکه تو فامیل کسی قرار نیست آجیل بگیره همه گفتن... تو این گرونی آجیل واجب نیست

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
👜🧤👗👙🛍👝👜👛💎💍👒👑👢👡👠💄 بیا عشقم همش مال تو 😂😂😊

با ی بوس چ چیزا ک ندادی دمت گرم ایووووووول 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

باکدوم پول بخدا دارم فقط حرص میخورم کم کمش صدوخورده ای پول رنگی که میخوام بزارم  میشه ی ۱۵تومنم ...

وای عزیزم چرا اینقدر متکی به بیرون هستی

واقعا چرا رنگ و اصلاح رو خودت انجام نمیدی؟ من فقط برای عروسیم ارایشگاه موهام رو رنگ کرد و یک بارم در عقد.... بقیش تا الان همیشه خودم رنگ کردم. موهامم فوق العاده بلند و پر هست. همیشه هم قشنگ شده وهمه خوششون اومده. اصلاح هم که کاری نداره . یه نخ ببند به دستگیره حمام شروع کن بند بنداز خودت رو. نریزید سرم که به خودت بها نمیدی... اتفاقا تموم کارهام حساب شدس و تعریف نباشه خوش سلیقه هستم. فقط یک جاهایی دلم نمیاد ولخرجی کنم. اینطور باشه باید ماهی 500-600 پول رنگ مو بدم. به جاش میرم هر ماه دو تا توئیپ رنگ 7-8 تومنی شاید هم کمتر میخرم و همیشه موهام رنگ داره و زیباس

با ی بوس چ چیزا ک ندادی دمت گرم ایووووووول 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

من اگ رئیس جمهور میشدما ... میشدم شیخ عرب 😂😂😂

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2706