2737
2734
عنوان

پیازدرمانی در دوران بارداری

119 بازدید | 20 پست

سلام

دوستان یه دوره ای خیلی راجع به پیازدرمانی تو سایت مطلب بود، مد شده بود

حالا یه سوال دارم:

من هیچ وقت عفونت نداشتم

متاسفانه الان که باردارم درد بالای واژن دارم و با آز و معاینه متوجه  شدم عفونت دارم

حالا سوالم اینه آیا پیازدرمانی در درمان عفونت موثره و در باداری مشکلی نیست؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

تچرا خطرناکه گرمیه عزیزم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

آب خیلی بخور خودش میره.عناب دم کن بخور 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تچرا خطرناکه گرمیه عزیزم

اوه پس اگه گرمیه اصلن نباید بخورم ، چون لک بینی دارم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731

متاسفانه آب کم میخورم

تهوع بیشتر میکنه

باید سعی کنم یه جوری آب زیاد بخورم

راستی عناب گرم نیست؟! چندتا دونه و‌چجوری و چند دقیقه دم کنم؟!

پیاز درمانی چجوریه . میشه به منم یاد بدی؟ من مزاجم سرده و گرمی خیلی برام خوبه. چطوری پیاز درمانی کنم ...

اینجارو بخون 

http://kohanteb.ir/رفع-بیمارهای-زنان-با-پیاز-درمانی-در-طب-س/ 

ضمنا تو‌کوگل هم سرچ کنی پیاز درمانی نی نی سایت کلی مطلب و تجربه بچه ها رو برات میاره

2738
راستی عناب گرم نیست؟! چندتا دونه و‌چجوری و چند دقیقه دم کنم؟!

چندتا مهم نیست بریز هر چقدر میخوای خیلی خوبه برا سرما خوردگیم .من اوایل ک سرما خوردم همش میخوردم خیلی خوب بود برا بچه هم خوبه روزی ۵ تا اول صبح بخوری بهشون توحید فوت کن بخور

تا موقعی ک رنگش تیره شه بجوشون چون بزور در میاد

متاسفانه آب کم میخورم تهوع بیشتر میکنه باید سعی کنم یه جوری آب زیاد بخورم

اره باید بزور بخوری اولش ک میخوری حالت تهوع میگیری نه فقط ماها اونایی هم ک حامله نیستن اینجورین.ی جا دلتستر بزار کنارت پر اب همش ازش بخور اولش سخته بعد عادت میکنی

اوه پس اگه گرمیه اصلن نباید بخورم ، چون لک بینی دارم

عزیزم اب پیاز برای درمای قاعدگیه و قاعده اوره .برای عفونت برید دکتر شیاف کریتومازویل میده من خودم از ماه دوم تا ۹ درگیر عفونت بودم قند هم زیاد نخور چون تشدیدش میکنه اب زیاد بخور میتونی از سرکه سیب و اب و جوش شیرینم استفاده کنی.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
چندتا مهم نیست بریز هر چقدر میخوای خیلی خوبه برا سرما خوردگیم .من اوایل ک سرما خوردم همش میخوردم خیل ...

ممنون پس جوشونده درست کنم ازش در واقع،

عزیزم اب پیاز برای درمای قاعدگیه و قاعده اوره .برای عفونت برید دکتر شیاف کریتومازویل میده من خودم از ...

دکتر بهم مترونید ازول داده فکنم

هنوز نگرفتم، فردا داروهامو میگیرم

عزیزم اب پیاز برای درمای قاعدگیه و قاعده اوره .برای عفونت برید دکتر شیاف کریتومازویل میده من خودم از ...

سرکه سیب و آب و‌جوش شیرینو تزریق کنم تو واژن یا طور دیگه استفاده کنم؟!

سرکه سیب و آب و‌جوش شیرینو تزریق کنم تو واژن یا طور دیگه استفاده کنم؟!

نه داخل تشت حمام اب و جوش شیرین قاطی کنین و بشینید ۱۰ دقیق بعد با اب گرم شستشو بدید.سرکه سیبم میتونین بریزین مثل اب کشیدن  ترکیب بتادین و ابم میتونین استفاده کنین .دامن بلند بپوش و فعلا لباس زیر نپوش بعد هر بار شستشو واژن کامل با یه پارچه نخی خشک کن .عنبر انسا هم خوبه که دوران بارداری ممنوع چون دهانه رحمو باز میکنه.الهی بهتر بشی عزیزم.یا علی.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
2706