2726

بچه ها من ده کیلو الان اضافه وزن دارم یک ماهه باشگاه میرم چار کیلو کم کردم. حالا فهمیدم باردارم. البته ده کیلو اضافه وزنم هنوز پابرجاست. قبلا بیشتر بود. حالا میخواستم ببینم میتونم باشگاهم ادامه بدم چون با این وزن که بارداری بده😞

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

باشگاه بطور معمول نه ولی ورزشهای مخصوص بارداری بله که اونام وزنتو کم نمیکنن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
باشگاه بطور معمول نه ولی ورزشهای مخصوص بارداری بله که اونام وزنتو کم نمیکنن

ای وای. چیکار میشه کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوچرخه ثابت نمیتونی بری؟

وزنت روی زین هست فقط پاهات رکاب میزنه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

تا سه ماه اول نباید انجام بدی صبر کن شاید حالت تهوع اومد سراغت تا سه چهار ماه خودت هی کم میکنی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
دوچرخه ثابت نمیتونی بری؟ وزنت روی زین هست فقط پاهات رکاب میزنه.

باشگاه فقط دمبل و هالتر و چیزای مربوط به تی آر ایکس و حلقه داره. وسیله های اینطوری رو نداره‌. دلم میخواد جر بدم خودمو😤😭

تا سه ماه اول نباید انجام بدی صبر کن شاید حالت تهوع اومد سراغت تا سه چهار ماه خودت هی کم میکنی

چقد بده ای خدا😭 بزنم له کنم خودم😢

باشگاه فقط دمبل و هالتر و چیزای مربوط به تی آر ایکس و حلقه داره. وسیله های اینطوری رو نداره‌. دلم می ...

خب پس بشین رو 4پایه که لگن فیکس باشه

بعد با دستات دمبل کار کن

جلو بازو 

پشت بازو

سر سینه

عضله دلتویید (همون دورشونده)

میتونی هم پلانک بری، همه عضلات بدنت منقبض میشه ولی تحرک نداری که احیانا نی نی به خطر بیفته.

البته بازم با دکترت مشورت کن

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

حرکات استاتیک کلا به کارت میاد.

میتونی با کش هم پاهات رو انقباض بدی

یه کش بنداز دور پاهات ، حالت قیچی پاهات رو باز کن ولی همون حالت نگهدار. کش در حالت کشیده باشه. 

خب پس بشین رو 4پایه که لگن فیکس باشه بعد با دستات دمبل کار کن جلو بازو  پشت بازو سر سینه ع ...

مرسی دوستم. باید بپرسم. مربی باشگاه خودش بچه داره شاید اونم بدونه چکارکنم وزن کم کنم بدون تحرک نه؟

مرسی دوستم. باید بپرسم. مربی باشگاه خودش بچه داره شاید اونم بدونه چکارکنم وزن کم کنم بدون تحرک نه؟

هر ورزشی انجام بدی در هرحال کالری سوزه فقط اگر هوازی انجام بدی که تحرک دارن اصولا کالری سوزیش بیشتره

شما که بارداری فکر کنم بهتر باشه قدرتی انجام بدی ولی فقط دستها و پاها....بدن رو بیخیال شی بهتره که نی نی جاش امن باشه.

حرکت اسکات رو هم سرچ کن.وسیله لازم نداره. عضلات 4 سر رون رو حسابی تقویت میکنه. خوبه بابت نی نی که وزنت میره بالا زانودرد نمیگیری.

کلا میتونی با جاذبه زمین انقباض بدی.اینطوری حرکت نداری و عصله هم کار میکنه. دستگاه و باشگاه هم لازم نیست.

هر ورزشی انجام بدی در هرحال کالری سوزه فقط اگر هوازی انجام بدی که تحرک دارن اصولا کالری سوزیش بیشتره ...

ممنونم آبجی گل😍 

https://www.elmevarzesh.com/6-butt-moves-that-beat-squats/

یه تعداد از این حرکات رو در حالت نشسته انجام بده. بشین رو صندلی بدون دسته که تعادلت نریزه به هم.

https://www.elmevarzesh.com/6-butt-moves-that-beat-squats/ یه تعداد از این حرکات رو در حالت نشس ...

عالی😃 مرسی دوستم. شکمم چجوری میتونم کوچیک کنم راه داره تو این وضعیت؟ 😣

2706