2737
2734
عنوان

خواستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانتون یه خون و یه ماشین به نام خواهرتون زد اصلا ناراحت نشدین؟ بخدا قصد بدی ندارم میخوام یاد بگیرم ...

عزيزم من ناراحت نشدم چون خدارو شكر شوهرم هم خونه به نامم زد با اينكه تازه ازدواج كرديم هم ماشين برام خريد 

ولي  مامانم استدلالش اينه كه تو شوهر داري ولي خواهرت هنوز پشتوانه اي نداره 

خواهرم ليسانس داره ولي اصلا دوس نداره كار كنه و مامانم يه جورايي هميشه نگرانش بود و ميخواست تامين باشه زندگيش 

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2731
حالا اگه ما (خدایا پیش نیار) ب این طریق ب کسی شماره میدادیم خواستگاری میکردیم پسر بده ی داستان این ...

😂😂😂 اره خدايي راس ميگي

ميگم شما كه يه آقا هستين چند درصد احتمال ميدين كه ايشون واقعا خواستگار خواهرم باشه و خوشش اومده باشه ؟

داماد خوب اینجوری خیابونی شماره میخواد مامان خیلی خوب هم تمایل داشته گفتن شماره بده!!!!

حالا مامانم سر من كه روشن فكر نبود ، نيم ساعت دير ميومدم خونه شهيدم ميكرد 

بعد ازدواجم با خواهرم اوكي شد ، همه شم ميگه حسودي نكنيد بهش ته تغاريه

2738
پشت فرمون حین رانندگی اون اقا چطور دیده شیشه بالاااااااا ، استارتر عزیز خودت نگاه واقعا یه طوری نیس ...

خب والا منم واسم عجيبه كه اومدم پرسيدم 

ولي شيشه ما دودي نيست كه چيزي معلوم نشه

در ضمن من فكر كنم خواهرم پياده شد رفت بستني بخره از اونجا افتادخ دنبالمون ولي ما دير فهميديم

احتمالا از قبل باخواهرت اشنابوده

اخه خواهرم چرا اينجوري كرده؟مگه ما اذيتش ميكرديم ؟ يا مخالفتي ميكرديم؟ اينجوري چرا فكر كرده بهتره ؟ يعني چي يكي بيفته دنبالمون؟

چرا واضح بود  من كه از همه بهتر ديدم اون آقارو

تیپ ک تهش نصب بالا تنه بزور ( اگه شیشه دودی نباشه ) پیداست ک اگه شب هم بوده باشه چهره واقعا مشخص نیست لباس هم نشخص نیست

مگر اینکه نور تو ماشین روشن باشه

بعد ناخواسته کسی ک‌دشت ماشینه هم نشستنش هم چهرش بیشتز روبروعه نمیشه دقیق قیافش رو تشخیص داد

من نامزدم چند روز پیش ( تو شب ) منو بیرون دید با ماشین اومد کنار منو دوستم با اینکه مثلا ماشینشو میشناسم نفهمیدم اونه

اخه درب ماشین بغلم بود پلاکش ک پیاده نبود

از طرفی قیافه واقعا نور تو ماشین نیست پیدا نیست تازه شیشه هم پایین بود و دودی نبود

تا یکم دولا شدم زول زدم دیدم بهراده 

من داداش خودمو تو ماشین بغل ماشین کسی دیگه خودم ببینم کامل نمیتونم مطمعن شم خودشه یا نه

بعد عزیزم نصف لباس واقعا نمیشه خوشتیپی یه نفر رو مشخص کنه

یادم تورو فراموش..
اخه خواهرم چرا اينجوري كرده؟مگه ما اذيتش ميكرديم ؟ يا مخالفتي ميكرديم؟ اينجوري چرا فكر كرده بهتره ؟ ...

نه اینطوری نیست،،،،تو خیابون با ماشین همچین حالتهایی زیاد پیش میاد یجورایی تقریبا عادیه 

حالا مامانم سر من كه روشن فكر نبود ، نيم ساعت دير ميومدم خونه شهيدم ميكرد  بعد ازدواجم با خواه ...

میفهممت

😅😂

من ته تغاریم

خواهرم فیلترای زیادی رو کلا رد میکردم

با اینکه مذهبی نیستیم اما ب این چیزا خیلی حساسن برای خواهرم سوپر حساس بودن

مثلا ما دوستای خانوادگی زیاد داریم ک‌بچه ها همه بزرگ شدیم و باهم رفت و امد داریم

خانواده ها از قدیم با هم هستن 

خانواده‌ی من واقعا با اینکه این بچه ها رو دوست داشتم اما بازم حساس بودم چند تا دختر از بچه ها هست چندتا پسر ، پسرا کی میان کی میرن و...

تازه ما خیلی محجبه  نیستیم  و کلا نسبت ب رفت و امد با کسایی ک میشناسن مثلا پسر خاله یا همین دوستامون ک از پسر عمو و خاله نزدیک ترن گیر نبودن 😅🤣

یادم تورو فراموش..
تیپ ک تهش نصب بالا تنه بزور ( اگه شیشه دودی نباشه ) پیداست ک اگه شب هم بوده باشه چهره واقعا مشخص نیس ...

تا حدودي آره درسته ولي من تو ترافيكا اصولا اينور اونورو نگاه ميكنم يا پشت چراغ قرمزا خيلي خوب چهره هارو ميبينم 🙈 شايد من هيزم واي خدايا منو ببخش 🤦🏼‍♀️حالا اصلا اينارو خواهرم بايد بره يبار باهاش بيرون ببينه چجورياس 

چون بازم نهايت نظر خواهرم مهمه نه من

2706