2726
عنوان

درد

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 49 پست
من اینجور بودم و بعد سونو واژینال فهمیدم اندومتریوز دارم با سونو شکمی معلوم نشد و قبلش اثلا همچین د ...

خب چیکارکردید بعدش؟چ مشکلی ایجادمیکنه

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینجور بودم و بعد سونو واژینال فهمیدم اندومتریوز دارم با سونو شکمی معلوم نشد و قبلش اثلا همچین د ...

سونوی واژینال چطوره؟

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
وای خدای من اخه یکی از اقوام ما دو تا طبیعی اورده خیلی راضی هست و میگه قابل تحمله. در صورتی که ماد ...

مادر من5تا از همه هم خاطره بد

2728
دردشون قابل قیاس نیست بنظرم.جنسشون یکیه ولی شدت خیلی فرق داره.من زایشگاه رفتم وحشتناک بود حال مادرا. ...

اره شنیدم درداش بعد از به دنیا اومدن نی نی تموم میشه. با این اوصاف من چطوری میتونم نی نی بیارم؟ من عاشق نی نی هستم. از طرفی سزارین هم نمیتونم بشم چون فوبیای وحشتانک خون و امپول دارم.

منم نت گشتم به همین اندومتریوز رسیدم😢خطرناکه؟درمانش چیه؟برای بچه دارشدن مشکل سازه؟

تاپیک داستان مامان شدنم رو بخون

درمانش لاپاراسکوپی و بارداریه البته درمان قطعی نداره

اره متاسفانه میتونه باعث نازایی بسه

نگران نباش حتما هر چه زودتر برو دنبال سونو و ازمایش ca125 و ذخیره و تخمدان و جلوگیری نکن

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
اره شنیدم درداش بعد از به دنیا اومدن نی نی تموم میشه. با این اوصاف من چطوری میتونم نی نی بیارم؟ من ع ...

منم فصدم طبیعی بوداگه بچه بخوام.ولی بااین اوضاع بیمارستانای دولتی همه میگن سز فقط

سونوی واژینال چطوره؟

یک چیزی مثل الت مردانه ولی نازکتر و بلندتر (البته با عرض پوزش) رو سرش کاندوم میکشن وروش مایع روان کننده میریزن و وارد واژن میکنند و از دوربینی که سر اون تعبیه شده ماما از طریق مانیتور روبروش داخل رو چک میکنه. یه کوچولو هم بعضی مواقع درد میگیره

منم فصدم طبیعی بوداگه بچه بخوام.ولی بااین اوضاع بیمارستانای دولتی همه میگن سز فقط

تا حد ممکن سزارین نکن.

بعدش ممکنه خدایی ناکرده هزار مشکل به وجود بیاد

خاله من الان بارداره. و متوجه چسبندگی رحم و جفت شده. دکتر گفته بخاطر اسکار زخم بخیه زایمان قبلیت هست و باید در 8 ماهگی زایمان کنی و رحمت رو کلا در بیاری. عملش هم سنگینه و خطر زیادی برای مادر و فرزند هست. و مدتی باید فرزندت با امپول تو دستگاه بمونه تاا ریه هاش درست تشکیل بشسه

تاپیک داستان مامان شدنم رو بخون درمانش لاپاراسکوپی و بارداریه البته درمان قطعی نداره اره متاسفانه ...

وای نگو توروخدا من شوهرم بچه نمیخواد فعلا.کجا این آزمایشومیدن؟واین سونورو

یک چیزی مثل الت مردانه ولی نازکتر و بلندتر (البته با عرض پوزش) رو سرش کاندوم میکشن وروش مایع روان کن ...

شما بعداز این دردا این سونورو دادی؟گفت فقط بخاطر تنبلیه این دردا؟

وای نگو توروخدا من شوهرم بچه نمیخواد فعلا.کجا این آزمایشومیدن؟واین سونورو

برو دکتر زنان برا مینویسه اینایی گفتم بگو واسه اندومتریوز

نگران نباش عزیزم ان شالله نیست اصلا ولی احتیاط شرط عقله 

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
2706