2733
2734
عنوان

خانوما😭😭 بنظرتون چیکار کنم بهتره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 54 پست
باهاش راحت حرف بزن بگو‌مشکلو منطقی تر برخورد  میکنه

خیلی حرف زدم باهاش چون روشون حساسه با هر حرفم راجبشون دعوا را میندازه  میگه نه من همینم که هستم نمیخوای جدا شو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا نوبتی نباشه برین اول اونجا هم بعدش خونه شما اینجوری شب باید خونه شما بمونین دیگه

پس خونواده من چی، من نباید ببینمشون خونه بابامه خوبگاه نیس که. منم حق دارم ببینمشون و اونم با من بیاد پیششون

2731
پس خونواده من چی، من نباید ببینمشون خونه بابامه خوبگاه نیس که. منم حق دارم ببینمشون و اونم با من بیا ...

صد در صد

اما داری میگی منطقی برخورد نمیکنه فقط خودشو میبینه

گفتم اینجوزی هم اونجا هستی پیششون هم  زندگیت مشکل پیدا نمیکنه حداقل کمتر

یادم تورو فراموش..
وااااااااای خدا مگ میشه عین زندگی ما با این تفاوت ک شوهر من وابسته باباشه

نگران نباش مال من به باباشم وابسته س جدیدا رفته به باباش که شغل آزاد داره گفته تو کار نکن من خرج خونواده رو میدم 

کدوممون حساسیم؟؟ شوهرمه ناسلامتی، حقمه بخوام کنارم باشه خبببب😢

میدونم ولی اگه بیخیال بشی و وقتی کنارشی هم از اینکه کنارته مدام لذتتا بروز بدی آروم آروم بهتر میشه با جبهه گرفتن درست نمیشه قربونت برم

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
2738
صد در صد اما داری میگی منطقی برخورد نمیکنه فقط خودشو میبینه گفتم اینجوزی هم اونجا هستی پیششون هم & ...

میدونم چی میگی عزیزم. خیلی ازینکه دارن حقمو پایمال میکنن عذاب میکشم. خیلی نامردن. فقط از خدا میخوام به چیزایی که از شوهرم کم دارم برسم که نتونه قد بازی در بیاره و بگه فقط حق با اونه و هر موقع هم سطحش شدم برم باش حرف بزنم. فقط به امید اون روزا دارم تحمل میکنم

میدونم ولی اگه بیخیال بشی و وقتی کنارشی هم از اینکه کنارته مدام لذتتا بروز بدی آروم آروم بهتر میشه ب ...

وقتاییکه کنارشم خیلی بهش ابراز علاقه میکنم و این تو شهرمون خیلی کار سازه ولی تو زادگاتمون وقتاییکه خونه اوناییم برا اینکه مادرش اینا تاییدش کنن بگن به به چه مردی و آخیش زن ذلیل نیس همش باهام سرد رفتار میکنه جلوشون و تحقیرم میکنه. خونه بابای منم چون همش نگران طعنه ی خونوادشه همش تو خودشه و ناراحته و باز بی محلی میکنه

ول کن بابا دوازده ماه سال که همیشه وردل شوهرامون هستیم حالا اون چندروز رو درکنار خانوادت شاد باش و ک ...

والا ور دلش نیستم اینجا، ۶ صب میره ۵ عصر میاد. نهار میخواره میخوابه بیدار میشه مشغول کارای فرداش میشه تا موقع خواب. ازین حرصم میگیره که اینجا واسه من وقت نداره ولی اونجا همچیو پیش خونوادش میذاره کنار و همش باهاشونه ولی باز خونه بابام شروع میکنه به کار کردن اینا

وقتاییکه کنارشم خیلی بهش ابراز علاقه میکنم و این تو شهرمون خیلی کار سازه ولی تو زادگاتمون وقتاییکه خ ...

بهش بگو تحقیر کردن شما یعنی تحقیر کردن شخصیت خودش درکت میکنم این طرز فکر شوهرت باید تغییر کنه 

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
وقتاییکه کنارشم خیلی بهش ابراز علاقه میکنم و این تو شهرمون خیلی کار سازه ولی تو زادگاتمون وقتاییکه خ ...

درکت میکنم شوهرمنم اینجوره ولی نه اینقد دیگه....تاحدی همدردیم.با این تفاوت که مافقط خونه پدرشوهرمیم ازیکم تاسیزدهم.ولی من سعی میکنم بهم خوش بگذره

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
درکت میکنم شوهرمنم اینجوره ولی نه اینقد دیگه....تاحدی همدردیم.با این تفاوت که مافقط خونه پدرشوهرمیم ...

پس خونه بابات نمیری یعنی؟؟؟ لابد خوانودش باهات خوبن که بت خوش میگذره

بهش بگو تحقیر کردن شما یعنی تحقیر کردن شخصیت خودش درکت میکنم این طرز فکر شوهرت باید تغییر کنه 

نمیکنههههههه😭. حتی خودم براش مطالب مشاوره میخونم گوش نمیده میفرستم نگا نمیکنه . میگم بریم مشاور میگه اصلا

2706