2726
عنوان

هیچی پول ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4839 بازدید | 58 پست
تو اگه بچه دار شب و شوهرت پول نداشته باشه پوشک بهره حاضری بچتو کهنه بذاری؟؟؟؟ این چیزی که تو میگی ه ...

آره کهنه میذارم شنیدم برا سلامتی بچه هم بهتره... خب جییم خالی مونده اصلا مدیریت بلد نیستم😭😭

اونم همینو میگه ولی معذرت خواهیش ب چ کار من میاد؟😭😭😭😭یک بار قبلا ایم کارو کرد به زور بخشیدم ولی ...

حالا فدا سرت اشتی کن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا.بابای اشغالم هیچوقت هیچی نداده.😊اه باز یادم افتاد...

چطوردلت میاد به بابات اینوبگی حالاشوهرهفت پشت غریبه س ولی  بابات،آشغال،،،،،😒😒😒😒😒😕😕😕😕😕دیوونه ایا

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
آره کهنه میذارم شنیدم برا سلامتی بچه هم بهتره... خب جییم خالی مونده اصلا مدیریت بلد نیستم😭😭

خورد خوردبهت پول میده؟؟

یارانتونو جدا کردین؟

آن روز که لحظه ی جان دادن من است/ باذکر یا حسین رود جان ز پیکرم
2728

ببین من دوتا بچه دارم بگم چکار کن

اگه میتونی یه قلک بزن

مثلاً ده تومن بهت میده دو تومنشو بنداز تو قلک

بیست تومن میده پنج ت بنداز

گوش کن

یه مقاله خوندم راجع به پس انداز .نوشته بود انسانهای قرار اول پس انداز میکنن بعد مازاد پولشونو خرج می‌کنند

متأسفانه ما اول خرج میکنیم بعد اگر چیزی موند پس انداز میکنیم

ببین من دوتا بچه دارم بگم چکار کن اگه میتونی یه قلک بزن مثلاً ده تومن بهت میده دو تومنشو بنداز تو ...

انسانهای پول دار

دقیقا.بابای اشغالم هیچوقت هیچی نداده.😊اه باز یادم افتاد.

[QUOTE=82559537]کارت اتوبوسمم خالیه😭من کلا برم افق محو شم اینقدر گدا شدم

پدرت انگار قید فرزندی رو زده کلا چون شوهرت داده؟🤔
کی گفته مرد باید تو عقد تموم خرجای تو رو بده حتی کرایه اتوبوس و تاکسیت رو ؟؟؟؟
بیچاره نامزدت گیر چه خانواده ای افتاده شما هم جدا
ماشالا شما ک انگار طلبکارشی ارزوی خوردن حلوای سر قبرشم کردی 😑

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
منکه تازه عروسم نمیتونم لباس نخرم واقعا زشته یه دست لباس نو و جدید نداشته باشم

عروس خانوم ، لباس و هر چی لازم داری با خودش بخر اون حساب کمه ...پولی که میده رو پول تو جیبیت کن 

از مادرتم لازم شدنی بگیر بچه شی گلم رو شدن نمیخواد تا خونشونی

ضمنا دوستم چرا پس انداز نداری پس؟؟..؟

هر چقدرم کم پول داشته باشی یه ۱۰۰ تومن همیشه داشته داشته باش هیچ وقت دست بهش نزن ..انگار که نداریش

ادمیزاده دیگه یه موقع دسترسی به شوهرت یا مامانت نداری لازمت میشه ....

هر وقت اشتی کردی برا خودتم ماهیانه با شوهرت در نظر بگیر هر ماه بریزه به حسابت  ..بگو حتما که کم میاری مثلا اگر ۳۰۰ میخوای بگو ۵۰۰ بریز که اون ۳۰۰ رو بریزه اقلا 

بگو  عادت ندارم کیفم خالی باشه 

خوشبخت باشی

چون احساس میکنم پیش خودش میگه شوهرش باید پول بش بده.ولی همیشه میخوام برم بیرون میگه وایساااا پول بدم ...

نه عزیزم تو عقد وظیفه خانوادته خرج تو بدن ولی درکنارش گاهی همسرت هم خرج کنه 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند

اولا عزیزم تا وقتی ازدواج نکردی خرجیتو باید مادر و پدرت بدن........دوما سعی کن با سیاست از همسرت پول بگیری و مثلا بهش بگی بهت برمیگردونم( درواقع الکی بهش بگی)......

سوما سعی کن با همسرت قهر نکنی و با خونسردی اعتراضتو بهش بفهمونی

کسب درآمد از اینترنت،تضمینی و تست شدهبهترین ،آسان ترین وسریعترین روش کسب درآمد از اینترنت.آموزش صفرتاصد کاملا واقعیشما برین تو صفحه نظرات مردم رو بخونین متوجه میشین چقدر از این راه کسب درامد شده و چقدر مردم دعا کردن.  https://b2n.ir/.daramad-bala58442