2737
2734
عنوان

هیچی پول ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4839 بازدید | 58 پست
بهش رو نده بگو قهری ک قهری برام مهم نیست خرجی منو بده بریز ب همون ش حساب همیشگی منتظر ما 😒😒

من قهرم اون اصلا قهر نیست😭😭😭همش میگه ببخشید نرسوندمت دیگه تکرار نمیشه اما چون بار دومشه خیلی شکارم از دستش😭😭😭خودم بهش بگم پول بریز بنظرت؟ای بابا خودش یعنی عقل نداره من پول ندارم الان؟؟؟الهی گردو تو حلواش بذارم خودممم گلاب بپاشم رو قبرش😭😭😭

واس ی خانم خوب نیست بدون پول بمونه

ب نامزدت بفهمون در بدترین مناقشات هم تازمانی ک شاغل نشدی فراموش نکنه ک کیفت بدون پول نمونه

درحال حاضر از مامان قرض کن 

بگو واس دوستم میخام فلان روز برمیگردونه

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قهرم اون اصلا قهر نیست😭😭😭همش میگه ببخشید نرسوندمت دیگه تکرار نمیشه اما چون بار دومشه خیلی شکار ...

گردو تو حلوا نمیریزن لای خرما میزارن   

شوخی کردما....

این حرفا چیه عزیزم راجع به همسرت میزنی...

بهش بگو یکم پول نیاز دارم بریز حسابم ...

تماااام...

خجالت نداره ...

خیالتو راحت کنم مرد جماعتو باید مستقیم باهاش حرف بزنی خواستتو بگی اونا اهل حدس زدن نیستن 

فکر مارو نمیتونن بخونن...نیازمونم تا مستقیم نگیم 

خیلی متوجه ش نمیشن...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
واس ی خانم خوب نیست بدون پول بمونه ب نامزدت بفهمون در بدترین مناقشات هم تازمانی ک شاغل نشدی فراموش ...

وای تا الانم صد تومن از کارتی که مامانم بهم داده پول سرویس خواب توشه خرج کردم هی اس ام اس هاشو حذف کردم فردا نمیتونم پول در بیارم ازش میفهمه.ب خواهر شوهرمم قول دادم باهاش برم شیرینی فروشی برای تولد دوستش کادو بخره😭😭پول ندارم پیش اونم برم وای داره گریه ام میگیره خاک تووو سرم

2728
من قهرم اون اصلا قهر نیست😭😭😭همش میگه ببخشید نرسوندمت دیگه تکرار نمیشه اما چون بار دومشه خیلی شکار ...

و اینطور نگو گناه داره اونکه معذرت خواهی کرده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
وای تا الانم صد تومن از کارتی که مامانم بهم داده پول سرویس خواب توشه خرج کردم هی اس ام اس هاشو حذف ک ...

کم سنی مسلما

بزرگ میشی بهتر میشی

نگران نشو

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)

بیخی باو حالا فک کردم چه خبره دو سه روزه پول نداری میتونی از مامانت بگیری 

من الان نه خودم پول دارم نه شوهرم دم عیدی ته کشیده همه هم قرضشونو نیاوردن پس بدن 

هرچی تو حسابم بوده خالی کردم دادم به همسرم لباس عید هم نمیتونم بخرم

البته ندار نیستیم دو ماهه خرجا بالا رفته یه مقدار هم تو حساب چند سالست نمیشه برداشت

گردو تو حلوا نمیریزن لای خرما میزارن     شوخی کردما.... این حرفا چیه عزیزم راجع به همسر ...

وای خودمم خندم گرفت از بس عصبانیم نمیدونم چی مینویسم خخخخخ.اگه یه مو از سرش کم بشه فوری خود کشی میکنمااا ولی وقتی حرص میگیره حرفای اینجوری زیاد میزنم.بدتر از همه چیز اینکه اون تا 4بعد از ظهر سر کاره نمیتونه بره پول بریزه منم صبح لازم دارم کاش همین عصر ک زنگ میزد رد میدادم بهش گفته بودم😢😢

2738
بیخی باو حالا فک کردم چه خبره دو سه روزه پول نداری میتونی از مامانت بگیری  من الان نه خودم پول ...

قبلا از مامانم خیلی پوول میگرفتم الان روم کم شده اصلا یه هزاری هم نمیتونم ازش بگیرم

وای خودمم خندم گرفت از بس عصبانیم نمیدونم چی مینویسم خخخخخ.اگه یه مو از سرش کم بشه فوری خود کشی میکن ...

از مامانت بگیر عزیزم...

دیگه هم از اون حرفا نزنیا حتی تو عصبانیت...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

وااا

این چه دعاییه عزیزم

راحت بهش بگو وظیفته در حد خرجات بهت پول بده

همیشه کم میده و کم میاد

تو قهر و اشتی هرمار بریزه ب کارتت

الانم باید بهش بگی

چرا هیچوقت اعتراضی ب مبلغ کمش نکردی؟

یادم تورو فراموش..

واقعا دلت میاد به همسرم این طوری بگی 😲😲😲😲 گلاب بپاشم رو قبرش 😲🙄😲

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2706