2737
2734
اره  خواست برا خودش گوشی بخره گفتم برا منم بخر گفت نمیخرم گفتم میرم به پسر همسایه میگم برام بخر ...

دیدی گفتم😃

خوب این نقطه ضعفشه،ازش استفاده کن ولی بیشتر سعی کن با زبون رامش کنی،برای من که با زبون بیشتر جواب میده،حتی در بدترین شرایط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماها ماهیانه میگیرین ازشون؟

من نمی گیرم، ولی همسرم وقتایی که می بینه مواد غذایی توی خونه نداریم، کارتشو میذاره، ماهیانه هم ۵۰ تومن میده واسه خرجایی مثل خرید نون و اگه یه وقت چیزی دیدم خواستم بخرم

اوایل که چیزی میخریدم، فکر میکردم ممکنه یه وقت بی پول بمونم، پولشو بیشتر می گفتم، ولی دیدم خدا رو شکر خسیس نیس، الان دیگه بیشتر نمیگم

اما شده زمانی که بگم پول میخوام، بگه از حقوقت بردار، ولی من جوابشو دادم و از حقوقم خرج نکردم، الانم که نمیرم سرکار، روالی که گفتم رو داریم

البته شوهر من شدیدا مغروره و بدش میاد منت بذارم سرش که مثلا ۲ تومن نون خریدم از پول خودم

2731
بدون اینکه تو خونه حرفی بحثی دعوایی بکنین برات خرید؟ خوش بحالت واقعا من که سر یه کیف تو خونه ۱ ماه ...

هرکس یه اخلاقی داره

به طور کلی بهتره رگ خواب همسرتو پیدا کنی و از راهش وارد بشی، با زبون خوش نه با دعوا و نیش و کنایه که اعصاب خودتم خرد بشه

2738
بدون اینکه تو خونه حرفی بحثی دعوایی بکنین برات خرید؟ خوش بحالت واقعا من که سر یه کیف تو خونه ۱ ماه ...

اره،من عادتش دادم به این شرایط.خوب دروغ چرا،اوایل سخت بود،جنگیدم‌تا آدمش کردم.بازم میگم اگه چیزیو با قربون صدقه و مهربونی ازش بخوام نه نمیگه.بهش محبت کن،محبت معجزه میکنه عزیزم

اره،من عادتش دادم به این شرایط.خوب دروغ چرا،اوایل سخت بود،جنگیدم‌تا آدمش کردم.بازم میگم اگه چیزیو با ...

بهش محبت میکنم مثلا چند روزی بهش کلی میرسم بعد ازش یه چیزی بخوام میگه داشتی سرمو شیره میمالیدی واسه این

رگ خوابش اینه میگه قناعت کن ندارم

بگه، بازم رگ خواب داره، هنوز پیداش نکردی پس

منطقی بشین صحبت کن، بگو من کل سال قناعت کردم، فقط یه بار در سال میخوای یه لباس بخری واسه عیدم، بگو از هر دست بدی، از همون دست پس میگیری، هرچی خرج کنی، چند برابرش میاد جاش و...، اینا همه حرفای خدا و قرآنه ها، البته خودم هم تجربه ش کردما

2706