2733
2739
کم نمیارن اینجور مردا

میدونم شوهرمنم تقریبا اینجوری بود،بهم پول میداد ولی میگفت هیچی نخر چیزی لازم نداری که یا حساب پولمو همش داشت ولی بهش گوش ندادم چیزایی که لازم دارمو میخرم،هروقتم میگه چقدر تو حسابت داری همیشه کمتر میگم که پس انداز کنم واسه خودم.کم کم عادت کرده به خریدکردن.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شما که موقعیت مالی همسرت خوبه ، حتما طلا زیاد داری یواشکی یه تیکه طلا بفروش ، پولش رو بزار تو ...

شاید براتون جالب باشه امار تک تک طلا هارو داره و معمولا هی میاد چک میکنه.بیزاره از طلا فروختن زن‌.حتی اگه اندازه یا عدس باشه و بخوام بففروشم

پسرم دنیامه
عزیزم شما که موقعیت مالی همسرت خوبه ، حتما طلا زیاد داری یواشکی یه تیکه طلا بفروش ، پولش رو بزار تو ...

۳ تومن تو این زمونه وضع خوبی حساب نمیشه

طلا هم مال خودشه، بفروشه باز شوهره میگه چرا فروختی؟ کو پولاش؟ تا صد سال هر وقت بگه پول، شوهرش می ه پول طلا رو خرج کن

2738
قهرم کردم جواب نداد هی عصبی میشد میگفت برو خودت کار کن

چرا نمیری سرکار؟

راهی که گفتی توهین محض به خودته عزیزم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
شاید براتون جالب باشه امار تک تک طلا هارو داره و معمولا هی میاد چک میکنه.بیزاره از طلا فروختن زن‌.حت ...

وای چه دقیق

اگر پلاک زنجیر داری فقط زنجیر رو بفروش ، به جاش یه بدل بخر بزار تو طلاهات

از کجا میفهمه

میگه دست پرستار اینا نمیدم

بگو به مادرم هم باید حقوق بدی، مثل پرستار. مادر من که دور از جون کلفت تو نیس؛ بعدشم مادر خودش نگه داره اگه میخواد مجانی باشه

(خیلی از مادرایی که نوه شونو نگه میدارن، پول میگیرن، دخترا فقط چون خیالشون راحت تر باشه، بچه رو میسپارن به مادرشون)

اگه قرار باشه خودم خرجمو دربیارم میرفتم تنهایی زندگیمو میکردم دیگه 

مگه ازدواج میکنی که یکی خرجت رو بده عزیزم؟

این حرف ها توهین به خودته.

این همه خانم متاهل شاغل داریم.مگه ازدواج برای تامین نیاز مالیه؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706