2737
2734
عنوان

خواب نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 84 پست
سه ماه و نیم دکتر برده ولی شوهرش خیلی سنتی هست حرف دکتر ها رو زیاد نمیپذیره وزن گیریش هم کم هست

حرف طب اسلامی رو چی؟ قبول داره؟

ی تشک و بالشت شیب دارم براش درست کنین حتما

همون به رو که گفتم حتما بگوانجام بده.از ماه ۴ دیگه باید غذای کمکی رو شروع کنه.برا رفلاکسیا از ۴ماهه حتما

بگو خواهرت تغذیه ی خودشو رعایت کنه بچه گناه داره

هر چیزی رو نخور پرتغال کیوی ترشی و لبنیات و شیر گاوی

شیرینی

ولی بگو سیر بخوره خوبه

سیبم خیلی خوبه

موقع شیر دادن ی بالشت بزرگ بزار زیر سر و تن بچه ک شیب دلشته باشه

۲۰ دقیفه قبل و بعد شید خوردنم اصلا نزاره بخواب.باد گلوشو حتما بگیره 

بچه رو ب پشت بخوابونه آروم رو معده شو با روغن دنبه ماساژ بده پاهاشو اروم ب حالت دوچرخه  ورزش بده

بعد ب شکم بخوابونه مشت معده تا پایینو با همون روغن و کف دست ماساژ بده روغن نمیخواد زیاد باشه چند قطره

این کارو بعده شکم پری انجام نده

پستونک سر گردم بعش بدین نه ارتودنسی .فقط موقع بی قراری بهش بدین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
شیر مادر اولش غلیظ نیست  و تشنگی رو رفع می‌کنه  ولی اواخر  غلیظ تر میشه  باید ی ...

ممنون از لطفت 

واسه من اولش انگار فقط آبه 

یبار خواهرم دید می‌گفت وا شیر تو چرا اینطوریه 

ازون روزه فک میکنم شیرم بده 

آخه شیر خواهرم مثل شیر جوشیده غلیظ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون از لطفت  واسه من اولش انگار فقط آبه  یبار خواهرم دید می‌گفت وا شیر تو چرا اینطوریه ...

حتما بچش بزرگ تره چون مواد شیر با بزرگ شدن بچه مواد معدنی و ترکیبش تغییر می‌کنهحتی شیر مادر دختر دار میزان پروتئین کمتری نسبت به شیر مادر پسر دار داره

اصلا نگران این موضوع نباش 

فقط تعزیه خودت خوب باشه

شیر مادر اولش غلیظ نیست  و تشنگی رو رفع می‌کنه  ولی اواخر  غلیظ تر میشه  باید ی ...

دقیقا از هردو سینه باید داد

سیر و رازیانه و ریحانه و شوید شیرو زیاد میکنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
روغن دنبه فقط باشه؟

نه روغن زیتون یا کنجد یا هر چی میتونه باشه وای دنبه خیلی خوبه

حتما بچش بزرگ تره چون مواد شیر با بزرگ شدن بچه مواد معدنی و ترکیبش تغییر می‌کنهحتی شیر مادر دختر دار ...

ازهمون اوایل شیرش اینطوری بود بچشم پسر بود 

ماشاالله مثل توپ بود گوشتالو

آره منم شنیدم شیر دختر رقیق تره

چرا ارتودنسی بده ؟ دختر من که نه شیشه میگیره نه‌پستونک

خدارو سکز نمیگیره اگه رفلکسی نیست

برا رفلکسیا ارتونسی زیاد خوب نیست وگرنه اونایی ک عادین ارتودنسی باید باشه

خدارو سکز نمیگیره اگه رفلکسی نیست برا رفلکسیا ارتونسی زیاد خوب نیست وگرنه اونایی ک عادین ارتودنسی ب ...

آخه گاهی پیش میاد می‌خوام برم بیرونی جایی

اگه شیشه بگیره خوبه 

ولی اصلا نمیگیره 

پستونکم میدم عق میزنه یا تفش می‌کنه 

به کنجد دخترم حساسیت داره  ولی روغن زیتون اصل دارم

روغن زیتون اصل عالیه

اره میخواستم بگم اگه ب کنجد حساسین داره نزنی

آخه گاهی پیش میاد می‌خوام برم بیرونی جایی اگه شیشه بگیره خوبه  ولی اصلا نمیگیره  پستونک ...

اولش عق میزنه شاید اندازه اش مناسب نیست چون سایز بندی مخصو هر ماه داره

هر چی عادت ندی بهتره ضررش بیشتر از فایدشه

2706