2726
عنوان

عزیزانی که جراحی زیبایی سینه و تجربه پروتز داشتندتشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 37 پست
تو تهرانند؟دردش طوریه که نمیشه نشست و یا پذیرایی کرد؟

بله تهران هستن بله دردش انقد زیاده که سرو گردن هم نمیتونی تکون بدی حتی دستات رو هم بالا نمیتونی بیاری چه برسه به پذیرایی و...

ممنونم از پاسختون.من بعد شیر دهی تمام چربی سینم از بین رفت واقعا میشه گفت هیچی نموند.پسرم نشسته شیر ...

آخی. هر چی شره از زیر سر بچه بلند میشه. قبل از پروتز خوب تحقیق کن ببین راه دیگه ای وجود نداره. انشالله همونی بشه که دوست داری. دردشم خوب میشه هر چقدرم سخت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی. هر چی شره از زیر سر بچه بلند میشه. قبل از پروتز خوب تحقیق کن ببین راه دیگه ای وجود نداره. انشال ...

یه دنیا ممنون از پاسختون.چشم حتما واسه همین میخوام با کسانی که تجربشو داشتند هم مشورت کنم

2728
میشه از تجربتون و دکترتون بگین؟

ببين عزيزم اگه سينت شله گزينه مناسبي هستي يعني خيلي جا داره كه پروتز بزاري و درد شديد ايجاد نشه درد شديد مال افراديع كه سينه سفت و كوچيك دارن واسه جاباز شدن درد دارن من دكترم روانفر بود يه شب تو كلينيك موندم منم بخاطر شير دهي سينم بد شده بود يه شب همراه داشتم دوشب هم تو خونه خاهرم كمك كرد بچه رو گذاشتم خونه مادر شوهر از روز سوم همه كارامو خودم كردم

من مارك منتور گذاشتم كه نياز به تعويض هم نداره بخيه هام جذبي بودن مدلشم زير عضله سينه گذاشتم كه خيلي طبيعي تر ه و محافظت بيشتري ميشه شماهم روي عضله نزار ميگن دردش كمتره ولي بعد چندسال دوتا سينت فرمشون عوض ميشه

نیاز به تعویضه؟هزینه ها تو چه محدوده ایه؟

والا ظاهرا بعد ده پونزده سال باید تعویض بشه بالاخره اندام افتاده میشه و اینم میکشه پایین دیگه 

هزینه ها رو الان اصلا نمیدونم خواهرم پارسال ۸ داد 

تبریز 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

عزیزم من تومرحله ی شیردهیم بی نهایت ازسینههام متنفزم مخصوصا پیش شوهرم؛خیلی درازو باریک شدن؛منم تو ذهنمه پسرم بزرگ شد عمل کنم،به نظرم پروتز نذار عمل طبیعی کوچک کردن روانجام بده عوارض هم نداره

تنها دردي كه داشتم احساس نفس تنگي روي قفسه سينم بود هرروز بخيه هامو ميشيتم با شامپو بچه با سشوار خشك ميكردم يه گن هم بايد بخري و دوماه بپوشي دكتر روانفر مشاورش رايگانه تهران برو يه مشاوره ضرر نداره

ببين عزيزم اگه سينت شله گزينه مناسبي هستي يعني خيلي جا داره كه پروتز بزاري و درد شديد ايجاد نشه درد ...

واسه من هم کوچیک شده هم شل.کلا داغونه احتیاج به پروتز داره.

2706