2733
2734

شبتون بخیر دوستای خوبم من قبلا اینجا عضو بودم ولی کاربریم بی دلیل ترکید الان دوباره عضو شدم چون اینروزا فکرم زیادی مَشغوله من ۸ ساله ازدواج کردم ولی از دوران نامزدیم تا الان ۱۲ سال میگذره زندگیم بیشتر از اینکه خوب باشه بیشتر با دعوا و بحث گذشته شوهرم آدم خوبیه ولی اعصاب نداره و چن بار دستش رو شد که با کسی در ارتباط بوده و هربار خیلی ماهرانه خودشو تبرئه کرد و بلانسبت شما منو خر کرد .در هر صورت دوسش دارم ولی عاشقش نیستم بیشتر حس میکنم وجود دوتا دخترام منو پایبند زندگی کرده تا هر سختی رو تحمل کنم از لحاظ مالی متوسط رو به پایینیم حالا مشکل من اینه  بقیشو پست بعد میگم 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

مشکلم اینه که شوهرم اینروزا اصلا بامنو بچه ها مهربون نیس همش سر بچه ها داد میزنه که ساکت باشید با منم خیلی کم حرف میزنه از صب تا شب سرکاره وقتی هم میاد اینجوری من بیشتر بخاطر بچه هام تو این زندگی دارم دوام میارم ولی الان می بینم به بچه هامم داره ظلم میشه اونا هم میگن مامان بابا بره سرکار تا راحت بازی کنیم دلم براشون میسوزه .از یه لحاظ میگم کاش طلاق بگیرم زندگیمون ارومتر میشه خودمم کارشناسی خوندم میرم سرکار ولی از اونور میترسم طلاق آینده بچه هامو تحت تاثیر قرار بده آخه دوتاشون دخترن و دختر کوچیکم شدیدا وابسته به باباشه با تمام بداخلاقی های باباش بازم دوسش داره و وقتی شوهرم خونس همش میره پیشش یا تو بغلش.موندم چیکار کنم خسته ام 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

شوهرم تا وقتی خوبه همه چیز آرومه ولی وقتی خستس یا عصبیه هیچی جلو دارش نیس دست بزن داره من زیاد باهاش کل کل نمیکنم همش تو خودم میریزم ولی واقعا تحت فشارم فکر طلاق یه لحطه راحتم نمیذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرمن شما كه تا الان ساختين از اين بع بعدم ميتونين نميدونم زندگي بعد طلاق چطوري ميشه ولي من به شخصه زماني با طلاق موافقم كه زن بتونه يه زندگي عالي و بي دغدغه براي خودش بسازه ن اينكه از چالع تو چاه بيفته و سربار بشه.من خودم شرايظ ندارم اگه واقعا موقعيت استقلال داشتم و ميتونستم يه زندگي خوب براي خودم درست كنم صد در صد طلاق ميگرفتم

به نظرم اگه اول سعی کنی اخلاق شوهرتو خوب کنی بهتره.یه تنوع بده تو زندگیت مثلا رنگ و مدل موهاتو عوض کن ارایش کن و ب تودت برس مردا خیلییییی ظاهر بینن کلا۸ ثانیه زمان کافیه تا شیدای یه زن بشن پس ظاهر غوغا میکنه.سوره یوسب هم بنویس بزن تو اب باهاش شربت درس کن بخورین میگن باعث محبت میشه تو نت سرچ بزن دعای محبت زن و شوهر قرانی.محیط خونه رو اروم کن.خونه ترو تمیز باشه خودتم مرتب باش اینجوری اخلاق شوهرتم اروتر میشه.وقتی میاد خونه برو استقبالش تحویلش بگیر با لبخند و...خلاصه ب نظرم سعی کن درس کنی.طلاق اخرین راهه

اخه عزیزم طلاق ب این راحتیا نیس.اول یه ماه دنبال کار بگرد ببین هست نیس.یه نگا به قیمت رهن و اجاره خو ...

شوهرم یه بار گفتمش طلاق میخام اولش ناراحت شد و چن روز باهام حرف نزد بعدش گفت اگه تو اینجور میخوای طلاقت نمیدم ولی جدا از هم زندگی کنیم خونه براتون میگیرم خرجی هم میدمتون و هفته ای دوبار هم میام سر به بچه ها میزنم به نطرم اون بیشتر از اینکه فکر من باشه به فکر این بود که مادر بالای سر بچه ها باشه و خودش بره دنبال عیش و نوش خودش 

2738
به نظرم اگه اول سعی کنی اخلاق شوهرتو خوب کنی بهتره.یه تنوع بده تو زندگیت مثلا رنگ و مدل موهاتو عوض ک ...

به خودم میرسم ادم شادی هم هستم ولی بی تفاوتی های شوهرم منو هم بی تفاوت کرده وقتی یه چیزی رو با شادی براش تعریف میکنم فقط یه پوزخند میزنه یا واسه چیزای بی اهمیت خردم میکنه دوسش دارم ولی نمیتونم باهاش زیر یه سقف باشم خستم کرده 

خونوادم خیلی بهش احترام میذارن مخصوصا مامانم ولی شوهرم یا نمیاد خونشون یا وقتی میاد یه کلمه حرف نمیزنه  همش ساکت یه جا می شینه هرجا باهم هستیم من معذبم اصلا تو جمع باهاش بهم خوش نمیگذره 

حس میکنم به آخرش رسیدیم دلم واسه جوونیم میسوزه که بخوام پای این هدر بدم 😥

حس میکنم به آخرش رسیدیم دلم واسه جوونیم میسوزه که بخوام پای این هدر بدم 😥

اگه واقعا این احساسو دارین اول شرایط بعد طلاقو بسنجین.یعنی ازمایشی  دنبال  کار و خونه بگردین ببینیم شرایط چجوریه.بعدم شوهرتون اول و اخر باید راضی بشه به طلاق وگرنه اصلا نمیتونید طلاق بگیرید

مشکلم اینه که شوهرم اینروزا اصلا بامنو بچه ها مهربون نیس همش سر بچه ها داد میزنه که ساکت باشید با من ...

ببخشید یه سوال دارم حالا شده به همسرت بگی که بخاطر خودشما و بچه هاتون از روابط بیرون خونه دست بکشه و به شما و بچه هاتون وزندگیتون دل بده؟

عزیزم این اصلا تصمیم راحتی نیست. الهی بمیرم چقد الان تو فشاری... چون هم دوسش داری هم داری بی مهری میبینی ازش. به نظرم عشق ارزش جنگیدنو داره. براش بجنگ. اون شوهره توعه. سعی کن یه مدت اصلا بهش غر نزنی. غذاهایی که دوس داره بپز. مثل سالهای اول زندگیتون قربون صدقه اش برو. سعی کن تو روابط جنسیتون تنوع ایجاد کنی. خلاصه یه جوری بشه که وقتی میاد خونه غرق آرامش بشه. چند بار اگه بداخلاقی کرد گذشت کن. فکر میکنم جواب میده

2706