2726

دبیرستان یه مدیر داشتیم ک خیلی سختگیر بود صبا خودش بچه ها رو صف میدادو کسایی که دیر میومدنو اون روز از مدرسه بیرون میکرد خیلی ازش میترسیدیم

مامانم گفت یه شب ساعت ۳/۵ تو خواب یهو بلند شدی هراسون با دو رفتی دم در بیدار شدم گفتم چیشده چته گفتی دارم میرم سر صف 😂😂😂😂 اخرشم با هزار بدبختی دوباره بردتم رخت خواب 

دوران راهنمایی ک بودم مامان بزرگم هنوز زنده بود پیش ما میخوابید یادش بخیر شبا جیش داشت شب کوری هم داشت ما هم ک تو هال ردیفی کنار هم میخوابیدیم یکی دو دور رفت و برگشت از دبلیوسی پا میذاشت رو سرمون 😂😂😂😂

ی صب از خواب بیدار شدم دیدم یکی از پشت بوم همسایه داره فلش میزنه

شوهرمو صدا کردم گفتممم بیااا کیه داره عکس میگیره

یکی زد پس کله م گفت

اسکل اون داره جوشکاری میکنه😒

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو دانشگاه سر کلاس نشسته بودم دوستم سرپا بغل دستم وایساده بود بعد صندلیا بهم ریخته بود هر کی میومد یه دونه واسه خودش مرتب میکرد . منم اصلا متوجه دوستم نبودم صندلی کنارمو کشیدم عقب تر با ردیف پشت سرم داشتم حرف میزدم یهو دیدم دوستم کنارم افتاده رو زمین پاهاش هواست ...یعنی کشیدن صندلی و نشستن اون همزمان شده بود .وای هنوزم یادش میفتیم میخندیم . اون لحظه خودشم میخندید کلاس منفجر شد ولی تعداد خیلی زیاد نبود