2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب شدی یا نه؟

آره الان راحت تو جمع صحبت میکنم. یه مدت یه شرکت بودم اونجا خیلی استرس بهم وارد میشد و تحت فشار بودم کلا همه زندگیم رو کار اونجا تحت تاثیر قرار داده بود. گاهی اوقات البته نه همیشه وقتی با همکارام صحبت میکردم یه لرزه ای تو صدام بود، اعتماد به نفسم اومده بود پایین. از اون شرکت که استعفا دادم و از شرایطی که اذیتم میکرد فاصله گرفتم خود به خود این مشکلم حل شد. الان طوری شده توی جمع بقیه ساکت میشینن فقط من حرف میزنم

آره الان راحت تو جمع صحبت میکنم. یه مدت یه شرکت بودم اونجا خیلی استرس بهم وارد میشد و تحت فشار بودم ...

خدارو شکر عزیزم ولی میگن نباید از جمعی که میترسی فرار کنی تا خوب شی ولی چطور شما استعفادادی وخوب شدی؟

خدارو شکر عزیزم ولی میگن نباید از جمعی که میترسی فرار کنی تا خوب شی ولی چطور شما استعفادادی وخوب شدی ...

به نظر من یه نسخه رو نمیشه برای همه پیچید. برای من رفتن از اون محیط بهتر بود. مطمئنم اگه برگردم به اونجا دیگه مثل قبل نیستم. اعتماد به نفسم رو دوباره به دست آوردم

شاید شما هم توی جمع های خاصی اضطراب میگیری. یه مدت اون جمع هارو رها کن. با آدمای جدید ارتباط برقرار کن و سعی کن پیش اونا خوب باشی. اعتماد به نفست رو دوباره پیدا کن بعد از مدتی وقتی با آدمای قبلی روبه رو شدی میبینی چقدر راحتتری

2706