2726
عنوان

میخوام دختر دار بشم کی برای بارداری اقدام کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2162 بازدید | 29 پست
واای خیلی ممنون چه مطالب خوبی دادی راستی خودتون اینکارارو کردید؟؟؟ البته اگر فضولی نباشه دوست داشت ...

خواهش میکنم عزیزم من الان باردارم   گفتم اولی هر چی شد دومی رو رژیم غذایی میگیرم که از هر دو داشته باشم 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بسلامتی انشاالله شما کی اقدام کردید؟ چند وقتتونه؟؟

سلامت باشی .تنبلی تخمدان داشتم از پارسال  اقدام کردم مهر امسال باردار شدم الان هفده  هستم 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
رازیانه منظورتون عرق رازیانست دیگه؟؟ گیاه پنج انگشت چیه؟ شما خودتون تین کار رو کردید نتیجه داده؟

آره قبل اقدام روزی نصف استکان بخور

من ک ن هنوز اقدامم😄 ولی خواهرم عاشق دختر بود و خدا بهش ی گل دختر داد😊ایشالا شماهم نتیجه بگیری عزیزم

یا رب نظر تو برنگردد 🖤♾
خودت دوست داری چی باشه؟ فاصله بین پریودات چقدر بود؟

قبلا خوب بودم ها یهو پریود هم ریخت به هم شد چهل روزه با لکه بینی وسط سیکل رفتم دکتر گفت تنبلی داری .چون خیلی گریه میکردم همش بی بی منفی میشد به این خاطر به جنسیت فک نکردم ولی دختر ها خیلی عزیز بامزه همدم مادر میشن. فعلا که گفتن  احتملا پسره ببینیم خدا چی میخواد

آره قبل اقدام روزی نصف استکان بخور من ک ن هنوز اقدامم😄 ولی خواهرم عاشق دختر بود و خدا بهش ی گل دخت ...

وواااای ممنونم انشاالله میشه برام دعا کنید 

به حاجتم برسم

خواهرتون چه ماهی اقدام کرد یادتون نیست؟

قبلا خوب بودم ها یهو پریود هم ریخت به هم شد چهل روزه با لکه بینی وسط سیکل رفتم دکتر گفت تنبلی داری . ...

کی گفته احتمالا پسره؟

آخه من شنیدم کسایی ک تنبلی تخمدان دارن دختر میشه بچشون

ولی هر چی هست سالم باشه عزیزم بسلامتی بدنیا بیاد

منظورتون از کاشت آی وی افه؟؟؟یا آی یو ای؟

نمیدونم فقط بهمون گفت رفتم دکتر که برام بکاره 

فکر کنم ای وی اف مال تعیین جنسیت باشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
کی گفته احتمالا پسره؟ آخه من شنیدم کسایی ک تنبلی تخمدان دارن دختر میشه بچشون ولی هر چی هست سالم با ...

تو سونو ان تی گفتن پسره. آره آخه من فقط یکساله تنبلی گرفتم قبلا هر چی چکاب میرفتم هیچ مشکلی نداشتم.مرسی عزیزم  سلامت باشی 

ببخشید من دیشب خوابم برد یهو

2706