2733
2734
راستش خودمم دلم نمیخاد چیزی رو ثابت کنم  فقط دلم میخواد از سرش بیفته و سرب راه شه  بخدا ...

خودت میدونی. کسی که خواب رفته باشه رو میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده باشه تا خودش نخواد بیدار نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الاهی خدا دختر گلتو حفظ کنه با خوندن صحبتت گریم گرفت 😢😢قربون امام رضا برم

مرسی عزیزم سلامت باشی انشاالله خدا حافظ شما و بچت باشه. اره خودمم هروقت میام تعریف کنم بغضم میگیره. سعی میکنم برای همه منتظرا بگم که غافل نشن از خدا و ائمه چون بعد پشیمون میشن

عزیزم اصلا نباید سر خود دارو مصرف کنی\حتما با دکترت مشورت کن قبل از مصرف هر دارویی،برای تامین کلسیم ...

فردانوبت دکتر دارم اول میپرسم اگ گف بخورم ک میخورم اگ گف لازم نیس نمیخورم

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
2728
مرسی عزیزم سلامت باشی انشاالله خدا حافظ شما و بچت باشه. اره خودمم هروقت میام تعریف کنم بغضم میگیره. ...

مرسی عزیزم قربونت 😍منم نی نیمو از امام رضا گرفتم ..یعنی قبل اینکه بخوام اقدام کنم بهش متوصل شدم 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
2738
خدایی   من ناراحت نیستم که دختره ها اما شوهرم یه جوری شد امکان داره از منم اشتباه باشه یعنی ؟& ...

هرچی خدا بخواد همون میشه سونو قلب و علائم و اینجور چیزا اصلا دقیق نیست من تو غربالگری اول جنسیت بچم معلوم نبود دکتر گفت قابل تشخیص نیست

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
هرچی خدا بخواد همون میشه سونو قلب و علائم و اینجور چیزا اصلا دقیق نیست من تو غربالگری اول جنسیت بچم ...

الاهی خدا نی نیتو برات حفظ کنه 😍😍 اره واقعا خدا بهتر صلاح بندشو میدونه

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
2706