2726
عزیزدلم  الهی ک مشکلاتت حل شه  غصه نخور اگر شوهرت پشتته ک ب فکر هیچی نباش و صبوری کن ان ...

ایشاللع مشکلات توام حل میشه عزیزم تو فکر این دنیا نرو دنیا دو روزه 

تولد دخترم ❤️مهرسانام
روستای کجا؟؟؟خونوادت کجان؟

خانوادم تو شهرن 

روستا چن ساعت از شهرمون دورتره

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چطور با اینکه بهت گفته رابطه جنسی داشته قبول کرده زنش بشی...

اون موقع فقط ۱۴ سالم بود و ابله بودم الان دارم تو اتیش احمقیه اون روزام میسوزم 

خام و عاشق بودم

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2728
ایشاللع مشکلات توام حل میشه عزیزم تو فکر این دنیا نرو دنیا دو روزه 

عزیزمی 

قربون چشمات 

ان شاالله نی نی سالم و. سلامت ب دنیا بیاد. و زایمانت راحت باشه

همینه پس..عاشقی..شوهرت چندسالشه؟

۳۰ سالشه

عزیزم چیز بدی تو سونوت ننوشته ممکنه بچه ات ژنتیکی ریز باشه نگران نباش و استرسو از خودت دور کن   خیلی ب خودت برس غذای های پروتیین دار بخور شیر بخور تخم مرغ بستنی اینا بخور بچه ات وزنش میره بالا مگه زیر نظر دکتر زنان نیستی؟؟

تولد دخترم ❤️مهرسانام
عزیزمی  قربون چشمات  ان شاالله نی نی سالم و. سلامت ب دنیا بیاد. و زایمانت راحت باشه

ایشالله عزیزم همچنین تو من مطمعنم بچه دنیا بیاد مشکلات تو هم از بین میره و شوهرت بر میگرده سمت تو مطمعنم انشالله نی نی توام سالم ب دنیا میاد 💋💋

تولد دخترم ❤️مهرسانام
چندرصدتون قسط دارین طبیعی زایمان کنید

من میخوام طبیعی زایمان کنم 

طاقت دردشو ندارم ولی شوهرم پول سزارین نمیده

2706