2737
2734
الان چندروز دیگه ۳ ماهش میشه...خیلی وقته نذاشتم دهنش ...سینم خشک شد شاید یکی یا ۲ قطره بچکه با فشار. ...

😐😐😐ازین گوش بشنو ازون گوش در کن خواهر....اون چیزی میگه یگو باشه و کار خودتو کن....بچته تو به دنیا اوردیش صلاحشو بیشتر از هرررزکسی تو میدونی....پس کاری که فکر میکنس درسته رو انجام بده...ای این تجربه داره و اون سنش بالاس یه چیز میدونه نکن...

سوالی داری و نمیدونی از کسی که درسشو خونده و متخصص اینکاره بپرس...

⚡یک عدد بی برق...⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماما همراه میخوام امروز بگیرم عزیزم گفته کمکم میکنه

اره ماما همراه میگن خیلی خوبه

ولی دکتر من نزاشت بگیرم☹گفت مادرت با خواهرت یا کسی که تحمل اینو داره پیش یه زن زاعو باشه رو همراهت بیار باهات میاد اتاق زایمان اونجا بهش یاد میدن چیکار کنه باهات...منم خواهرم‌کمه سنش...مادرشوهرمم میگه میترسم😅خواهر شوهرم ندارم....میمونه مامانم و شوهرم....احتمال زیاد شوهرمو بگم بیادباهام

⚡یک عدد بی برق...⚡
سلام دوستان.من 36 هفته و سه روز هستم.یکم راجع به اسم مشورت میدین بهم.الان تاپیک هم زدم اما بازم ....

سلام  عزیزم اسم پسر رادوین رادین نویان مسیح مهرشاد 

تولد دخترم ❤️مهرسانام
دقیقا منم آب نمیتونم بخورم قرصم دکتر هر چی که بلد بوده بهم داده تاثیری ندارن 

عسل رو امتحان کن عالیه،قرص من هم چیزای دیگه جواب نداد ولی دمیترون خوبه،خوردی دمیترون؟اگ نخوردی امتحان کن

من الان ۱۴ هفته هستم و نمیدونم انشاالله تو سونو بعدی تو ۱۸ هفتگی میخوام برم بهم میگن

ایشالله عزیزم به خاطر تیکتت فکر کردم دخملی داری

هر چی باشه ایشالله صحیح و سالم باشه😍

خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهای زندگیم ، خودت فندق توی دلم رو حفظش کن❤❤❤
2738

ماه دومم بچه اولمه خیلی ترس دارم یکم ک آب ریزش واژن میگیرتم یایه زره ترشحم سبز میشه سکته میکنم بدجوردست ودلم میلرزه این بچه همه ی امیدمه ب زندگی خیلی سختی کشیدم ودوندگی کردم تابیادتوشکمم توروخدادعاکنید صحیح وسالم بیادبغلم😌

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
شیوا نزدیکی تون وسط دو تا پریودت بود؟میگن اونجوری،پسر میشه

من اصن نمیدونم کی باردار شدم...فقط یه زمانی دیدم‌پریود نمیشم تازه هم ازدواج‌کرده بودم...رفتم دکتر و ازمایش داد دیدم ۲ ماهه باردارم😐

⚡یک عدد بی برق...⚡
من اصن نمیدونم کی باردار شدم...فقط یه زمانی دیدم‌پریود نمیشم تازه هم ازدواج‌کرده بودم...رفتم دکتر و ...

وای دقیقا مثله من،ولی سونو گرافی ک روز لقاح رو میگه حساب نکردی کی بود؟

ماه دومم بچه اولمه خیلی ترس دارم یکم ک آب ریزش واژن میگیرتم یایه زره ترشحم سبز میشه سکته میکنم بدجور ...

انشالله به سلامتی نینیتو بغل میکنی 🌹

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2706