2726
نمیترسی

چرا خیلی میترسم ولی از سزارینم میترسم.دیگ چیکار کنم باید یجوری بیاد بیرون دیگ.دوتاشم ترسناکه ولی قطعا طبیعی عوارض بعدش کمتره.اخه من دوس ندارم بعد زایمانم درد داشته باشم نتونم بچمو نگه دارم.از بیهوشی ام ب شدت میترسم 

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا خیلی میترسم ولی از سزارینم میترسم.دیگ چیکار کنم باید یجوری بیاد بیرون دیگ.دوتاشم ترسناکه ولی قطع ...

منم طبیعیم خواهر😭درکت میکنم چه ترسی داری😭😭🙈🙈🙈

⚡یک عدد بی برق...⚡
2728

استرس دارم صدای قلبشومیشنوم یانه شیش هفتمه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
منم طبیعیم خواهر😭درکت میکنم چه ترسی داری😭😭🙈🙈🙈

منم تا الان طبیعیم اما نامه از روانپزشک دارم برا سزارین خدا نابودشون کنه قبول نمیکنن 

تولد دخترم ❤️مهرسانام
میشنوی عزیزم 

برای سلامتی نی نیت صلوات فرستادم

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706