2703
2553

من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سونو را نشون دکترم بدم. بعدم گفت اندازه دور سرش دو هفته بزرگتر هس

خیلی دلم گرفته از خیلیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سون ...

نگران نباش انشاالله که چیزی نیست توکل برخدا. من اطلاعی راجب چیزایی که گفتی ندارم که راهنمایت کنم ولی برات دعا میکنم خطرناک نباشه

2456
من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سون ...

عزیزم ژن ایرانینا همینه سرشون بزرگتره دوست من بچه اش بهش گفته بودن سرش ۲هفته بزرگتره کلی دکتر رفت تو بارداریش تا رفت ی جا دیگه سونو گفته بود خیلیم نرماله حتی از شوهرشم ازمایش خون گرفتن ک مشکلی هست یا نه دلت فکر نباشه

تولد دخترم ❤️مهرسانام
چرا عزیزم مگه چه عوارضی داره ؟؟؟

تونت بزنی هست..البته اگه قندخونت زیر۹۲باشه مشکلی نیست..کلن توبارداری بایدمراعات کردوخوراکی های سالم خورد...من قندخونم ۹۳هست...اگه رعایت نکنم دیابت میگیرم😭😭😭😭قندم لبه مرزیه

♡اللّه♡
2714
منم همینطور☹️

عزیزم غصه نخور خدا کریمه پس این ۷۰ میلیون چجوری ب دنیا اومدن یکی مث من و شما زاییده دیگ😑یکی نیست ب من بگ تو که لالایی بلدی چرا خابت نمیبره😂

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋

من به پهلو میخوابم فشار میاد به استخون باسنم🤔همون استخون لگن میشه از دردش گریم میگیره 😭

ترس زایمانم که ولم نمیکنه دیگه کلا دیقه ای نیس به زایمان فکر نکنم😑

بلند شدن و نشستنم سخت شده خیییییلی...

تنگی نفسم دارم😅

⚡یک عدد بی برق...⚡
2706