2726
نرفتی دکتر عزیزم ؟؟

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه کمتر بود نگران نباش نخ پیچیدم دوره مچ پام دیدم نیم سانتم نرفت تو. گفت نمیخواد نگران باشی چیزی نیست حالت تهوعم گفت موردی نداره

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه ک ...

ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

تولد دخترم ❤️مهرسانام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

اره خودشم گفت دراز بکش بعد یهو بلند شو بایست اگه سرگیجه گرفتی بیا اگه نه طوری نیست الکی نگران نشو. که خداروشکر چیزی نبود

اصلا اشتها ندارم  ولي سعي ميكنم بخورم مرسي از راهنماييت دوستم

❤❤❤میدونم نمیتونی ولی حتما بخوربزور یا سویقش بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
کی میشه این چن روزم بگذره تموم شه بره بچه هامونو سالم بغل بگیریم 

حالا ببین بچه ک میاد ولی اینقدر اذیت کنه ک بگی کاش هنوز تو شکمم بود 😁

من ک فعلا دادم استفاده میکنم.نمیدونم چرا اصلا برا قیافشم کنجکاو نیستم!

فقط سالم باشه هیچینمیخوام دیگه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم لک زده واسه دوران بارداریم.همش عکسهای اون روزهام رو نگاه میکنم،حیف زود گذشت. 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منم میگ فقط سالم باشه همین همین همین 

بابا سالمه مگه سونو وآز ندادی؟دیگه چه نگرانی داری؟

کمبود ویتامین دی نداری؟ باعث افسردگی میشه کمبودش جس میکنم داری

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم ...

منم از الان لک زده.

اصلا همش استرس همش اضطراب

تموم میشه   بعدا باز دلتنگ بارداری میشید   این ایام شیرین رو با استرس خراب نکنید  حیفه  خوب یا سخت میگذره    ان شاالله اخرش با سلامتی و ختم ب خیر میشه  

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

منم امشب کمی دلدرد داشتم که نگرانم کرد.

ترشحات بودار واژن نگرانم کرده.

زایمان طبیعی یا سزارین؟ نگرانم کرده.

اینکه بچه رشد خوبی داشته باشه

اینکه چرا وزنم بالا نمیره زیاد و دور شکم جلو نیومده زیاد نگرانم کرده

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2706