2726
سلام من  حالت تهوع دارم هيچي نميتونم بخورم وزن كم كردم كمر درد دارم ، درد زير شكم و واژن نميدون ...

همشون طبیعیه

اگه بگم من اولاش چی گرفتم شاخ دمیاری 😂😂😂😂سمت راستم ک کلا چلاق شدم .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من پفک دارم تو کابینت ولی همش میترسم خطر داشته باشه!!! دختر وسوسم کردی

😂😂😂😂 وسوسه نشو 

بچه زردی میگیره

من شکموام 😢شما نخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
وواااای همش هوس میکنم

نترس تنها نیستی منم هوس کنم میخورم

کلا بگو چیا ک نخوردم ک گفتن خطرناکه یا سقط اوره

نترس تنها نیستی منم هوس کنم میخورم کلا بگو چیا ک نخوردم ک گفتن خطرناکه یا سقط اوره

پس مث خودمی منم همه چ خوردم خوب دس خودم نیس نمیتونم نخورم🤣🤣🤣

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
ازفردا شروع میکنم ب کلسیم خوردن ای بابا روزی چارتا قرص خیلیه کلسیم مولتی ویتا و دوتا اهن 

من روزی یه قرص کلسیم یه ویتامین دی یه منیزیوم یه آسپرین یه آهن و دوتا آمپول هپارین میزنم با روزی دو وعده لیدی میل که دیگه حالم ازش بهم میخوره!!!!

يعني همش طبيعيه؟ نگران نباشم

اره طبیعیه

همین استرست سمه چون از کلیه ترشح میشه با رحم ارتباط داره خیلی بده عصبانیتم همینطور دیگه ریلکس باش

به زیاد بخور برا سفت شدن جای بچه با موز

من روزی یه قرص کلسیم یه ویتامین دی یه منیزیوم یه آسپرین یه آهن و دوتا آمپول هپارین میزنم با روزی دو ...

هپارین و لیدی میل برا چیه

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
من روزی یه قرص کلسیم یه ویتامین دی یه منیزیوم یه آسپرین یه آهن و دوتا آمپول هپارین میزنم با روزی دو ...

اووووه چه خبره    

اره طبیعیه همین استرست سمه چون از کلیه ترشح میشه با رحم ارتباط داره خیلی بده عصبانیتم همینطور دیگه ...

اصلا اشتها ندارم  ولي سعي ميكنم بخورم مرسي از راهنماييت دوستم

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
2706