2703
2553
خب تقریبا یکی هستیم من ۵۵ بودم الان شدم۶۶ونیم ب منم گف زیاده وزنت خخخ

سوراخ سوراخم کردن از بس آزمایش برام نوشتن

البته بگما کار بهداشته اصلا مامام تا حالا ی قرصم بهم نداده چه برسه وزن بگیره فقط برا نوشتن آز و جواب از و سونو میرم پیشش

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
تا آخرش میترکیم میدونم    

من که یه پام چلاق شد دندونامم داغون شد شکمم که تاالان چارتا ترک خورده من تادوماهه اینده نابودمیشم خخخخ

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانممممم بیا بهمون خبر بده

سلام عزیزم.امروز رفتم سونو.خدا بهم یه دخمل ناز داده.خدا رو شکر

پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏
2456
سوراخ سوراخم کردن از بس آزمایش برام نوشتن البته بگما کار بهداشته اصلا مامام تا حالا ی قرصم بهم نداد ...

اره دکی منم همینطور اما بهداشت الکی میفرسته اینور اونور

خودت چی دوست داری

فرقی نداشت برام واقعاااا.الان هم خدا لطف کرده،بهم یه دخمل نلز و سالم داده

پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏
من تجربه 95 کیلو بودنو داشتم واسه همین الان نمیترسم. چون راحت وزن کم میکنم قلقه بدنم دستمه

خوش بحالت من تاحالا چاق نبودم خیلی لاغر بودم نمیدونم میشه این شکمو جم کرد یانه

2714
من تجربه 95 کیلو بودنو داشتم واسه همین الان نمیترسم. چون راحت وزن کم میکنم قلقه بدنم دستمه

منم چند سال میش تا ۷۰ رسیدم ولی وزنمو ب ۴۹ رسوندم.اون موقع و ۷۰ بودم هیکلم مشخص بود خیلی ولی الان هرچی اضافه هم کنم رو هیکلم مشخص نیست .تازه من الان بچه تو شکممه ۷۰ ام و طبیعیه.ولی هیکلم چاق نیست شکمم زیاد ندارم.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
فرقی نداشت برام واقعاااا.الان هم خدا لطف کرده،بهم یه دخمل نلز و سالم داده

مبارکا باشه 😻😻😻😻

مگه قرص کلسیم و منیزیوم نمیخوری که دندونات خراب نشه؟ 

همین دیگه میگه نمیخورم بخاطر خمینه میگم پاهاش بخاطر کمبود کلسیمه

چون خواهر شوهرم ک مجرده کمبود کلسیم داره.راناش بی حس میشه درد میگیره قرصم نمیخوره کمبود اهنم داره

2706