2737
2734
مرسی عزیزم ممنون 

خواهش میکنم.بزن تو گوگل ماشین حساب زایمان میاره .منم همش قاطی میکنم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اره چون همه میگن یه اسم جدیدتر بذار سالارقدیمیه اونم میگه خب مامانش انتخاب کرده نمیشه عوض کرد

من عاشق سالارم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ الانم تخت گرفته خابیده یکی بزنم تو سرش قش کنم از خندها خخخخخ

شوهر من یه ربع به یازده رفت تو تخت دو ثانیه بعد صدای خر خرش خونه رو برداشت حرسم گرفت رفتم در اتاقو بستم صداش نیاد😆😆😆

2728
واااای عشقمی مرسی.ببین رون سمت راستم درد میکنه بد تو راه رفتن یهویی بی حس میشه باید مکث کنم یک دقیقه ...

هم کمبود کلسیم هم کم خونی  و ی دلیل دیگه هم سیاتیک میتونه باشه ها

دوستمونم درست میگه بخاطر خون رسانی کم هم هست ی جا خوندم اینجور میشه

خودت نمیتونی بری بهداشت؟راستی منم فردا باید برم مراقبه بهداشت فردا

من اخرین پریودیم یادم نبود طبق سونو غربالگریام حساب کردم دقیق من دومع مرداد باردار شدم دقیقا دکترم زایمانمو زده نهم منم نهم فیکس چهل هفتم پر میشه

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
واااای عشقمی مرسی.ببین رون سمت راستم درد میکنه بد تو راه رفتن یهویی بی حس میشه باید مکث کنم یک دقیقه ...

دقیقا همه اینا که گفتی رو نوشتم رو کاغذ فردا بپرسم اگه مشکلی بود بهت خبر میدم

هم کمبود کلسیم هم کم خونی  و ی دلیل دیگه هم سیاتیک میتونه باشه ها دوستمونم درست میگه بخا ...

هووووف بداز این همه کار عید فردارو میخاسم بخابما.ینی برم بهداشت؟حوصلم نمیاد

2738
ینی بنظرت قدیمی نیس؟

بیخیال قدیمی خیلی خو اهنگه اصلا نباید تا وقتی شناسنامه گرفتین برا بچه ب کسی میگفتیم هزار ان نفر نظر میخوان بدن حالا

ما هم همین اشتباه هو کردیم .اخرش از بس گفتن قدیمه و فلانهشوهرم عوص کرد 

سالار قشنگه 😻😻😻

خیلی دوست داشتم منم اگه پسر باشه بزارم

بیخیال قدیمی خیلی خو اهنگه اصلا نباید تا وقتی شناسنامه گرفتین برا بچه ب کسی میگفتیم هزار ان نفر نظر ...

ایشالله بعدی یه گل پسر بشه...راسی توام فردا برام بپرس از ماما اگ. اشکالی ندارهبرات

هووووف بداز این همه کار عید فردارو میخاسم بخابما.ینی برم بهداشت؟حوصلم نمیاد

منم حوصلم نمیاد کی بره اه 😣😣😣

خخخ الان میگه چرا باز وزنت بالا رفته

ببینم فردا وزنم چقدر شده

2706