2726
خانوما شکماتون از کی ترک خورد؟

عزیزم من الان اخره هفت ماهم اوایل هفت ماهگیم چندتاترک خورد زیر شکمم و دیگ نخورد میترسم یهویی کل شکمم ترک بخوره

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
میگن وقتی بچه وارد لگن بشه لگن و داخل ران احساس درد بهشون دست میده

من یکی از رون هام درد میکنه.خطرداره؟یهویی همون پام سره سر میشه بی حس میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم وسواس داره برا همه چیز. منم هرکی میپرسه میگم هنوز نذاشتیم میگن حتما گذاشتین حالا نمیخواین ب ...

من دوس دارم اسم نی نی مو بذارم روهام یا ایهان ولی شوهر نذاشت گفت بذاریم سالار.خلاصه که هرچی خودشون بخان میذارن

سلام خانما من تکوناش هست ولی آروم ترشده یکم نگرانشم 

عشقم منم همینطوری شدم رفتم دکتر گفت بچع داره بزرگ میشه جاش کوچیک میشه کمتر مث قبل میتونه تکون شدید بخوره

2728

من دارم دق می کنم آزمایش غربالگریم ریسکش متوسط بود الانم چهارده هفته و چهار روزم دکتر هم غربالگری پانزده هفته رو نوشته هم سلفری قطعی نگفت کدومو بدم گفت با شوهرت مشورت کن کدومو بدی حالا من پامو تو یه کفش کردم برم سلفری شوهرم میگه بچه سالمه و همون آزمایش پانزده هفته کفایت می کنه  کلا ریلکسه دو میلیون برامون کم نیست دو سوم حقوق یک ماهشه ولی از پسش بر میایم می ترسم دیر بشه ولی کوتاه نمیاد میگه نیازی نیست منم دودلم عجیب نمی دونم چکار کنم برام دعا کنید بعد از سقط خدا این کوچولورو بهم داده می ترسم از دستش بدم

خانم ها من هفته ی دهمم سه کیلو اضاف کردم   همشم حس میکنم شکمم بوده خیلی اومده جلو و لکه بینی خونریزی هیچی نداشتم به نظرتون اگه روزی نیم ساعت پیاده روی کنم یا دو تا نیم ساعت بهتر نیس میترسم وزنم بره بالا خیلی ولی همه میگن تا پایان سه ماه صبر کن 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
خانم ها من هفته ی دهمم سه کیلو اضاف کردم   همشم حس میکنم شکمم بوده خیلی اومده جلو و لکه بینی ...

والا من هفته نهمم سه کیلو اضافه کردم 😢

دکتر بهم گفت برو دکتر تغذیه 

به نظرم شمام برو بهت رژیم غذایی بده 

بعد نهار و شامتم ۱۰ دقیقه قدم بزن ..

پیاده روی اونم یکی دوساعت اصلا خوب نیست

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
من یکی از رون هام درد میکنه.خطرداره؟یهویی همون پام سره سر میشه بی حس میشه

کمبود کلسیمه احتمالا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
حالت تهوع زیاد باشه بچه چی میشه؟دختریاپسر؟

ربطی نداره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
سلتم ب همگیییییییی

سیلام   

2706