2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دوستان بقیه هم بگن لطفا   چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خی ...

سلام عزیزم 

بارداری اولمه ۲۱ سالو نه ماهمه 

دیابت بارداری ندارم 

۳۷ هفته و دو‌روزمه

من تو پهلو راستمه اصلا نمیتونم با اسایش بخوابم😭

منم بچه تو پهلوم بود     میگفتم خدا کی میشه یک شب راحت بخوابم       بعد سزارین ک تونستم یکم ب پهلو جابجا بشم چ حس خوبی بود  باورم نمیشد میتونم ب پهلو و راحت بخوابم. 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2714

من فقط کمرم خارش داشت  پشت خار خریده بودم  خودم میخاریدم..مادرم این شهر نبود  چقد هوای غذاهای مادرم داشتم.مادرشوهرم شهر خودمون بود اما حتی یک بار غذا نفرستادن  حتی پدرشوهرم یک بارم میوه باغش نفرستاد..خواهرشوهرم تو ایام غیربارداری ک بماند چند بار تو بارداریم هم بهم متلک انداخت و مراعات حالم نکرد  چقد جوش کردم از کارهاش  

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

منم استرس زایمان داشتم   استرسش تا حدی طبیعیه اما خب با سلامتی میگذره  .. کلاسای بارداری میرفتم   تا لحظه اخر طبیعی میخواستم   ک سزارین اورژانسی شدم    

2706