2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه جدیدا بیدار میشم میبینم ب پشت خوابیدم☹️

رو کمرت؟خب زیاد خوب نیست میگن اکسیژن رسانی ضعیف میشه ولی فک نکنم مشکلی پیش بیاد در کل بارداری خیلی استرس داره حالا فکر زایمان من و پیر کرده 😭

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
به منم 12 هفته گفت دختره، 17 هفته گفت 100 درصد پسره. شمام امیدوار باش انشالا کار دلت میشه. نشدم فدای ...

مثل من ان تی اشتباهی تشخیص دختر داده بود آنومالی پسر گفت😄😄

گرجان به جان من کنی...جان وجهان من تویی
2720

من با وجود لکه بینی که با زور شیاف و آمپول قطع شده.... ویار وحشتناک که از هفته 6 نتونستم درست و حسابی غذا بخورم و از همه چی متنفرم.... حسرت خوردن چیزای محبوبم مثل پفک و نسکافه و.... 

میگم همه اینا فدای یه تار موش که هنوز نداره😍

فقط سالم باشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

هنوز هیچی نشده داره ترک میخوره پوستم کمر درد دیوونم کرده گردن درد بی خوابی اعصاب خوردی بدتر اینکه استراحت مطلقم هستم😭😭تازهههه حالت تهوع نگم براتونننن🤢راستی روی بو ها حساس شدم دیوونم کرده یه چیزی اگه یه ذره بو بده بدم بیاد تمامههه😖

2714

بچه از همراه اول*100*54#بزنین نت رایگان یک روزه فقط امروز

خودم ۱گیگ گرفتم 

دوستم ۱۰۰گیگ 

اون یکی دوستم ۱۰۰مگ 

بستگی به شانستون داره 

لطفا هر کس گرفت به بقیه هم اطلاع بده تا بگیرن من مهمون دارم حوصله تاپیک بزنم ندارم ممنون

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706