2726
سلام دوستان من تازه عضو شدم من روز پنجشنبه هفته قبل نزدیکی داشتم تقریبا هر روز تا دو روز پیش تقریبا ...

بیبی چک اصولا چارده روز بد نشون میده

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روغن سینره زدم از اول بارداریم یه ترکم نخورد خارشم اصلا ندارم

من زیرشکمم پنج شیش تا ترک برداشت.ینی روغن سینره خوبه؟بخرم ایا؟

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
2728

دوستان من جدول زیر رو درست کردم ممنون می شم همه این جدول رو کامل کنید چون همه باردارن نتایج خوبی می شه ازش استخراج کرد برای مادرایی که در انتظار بارداری هستن . مثل خودو که خواهر کوچیکتون هستم . ایشالاه همگی به سلامتی و دل خوش فارغ بشینم و لذت مادر شدن رو بچشید . 

من آزمایش دادم قندم بالا بود،امروز باید برم پیش دکتر جواب آزمایشمو نشونش بدم،ولی این 4 روزه که جواب ...

تو چ بخوری چ نخوری نی نی تغذیه میکنه بخاطر همینه ک بدن ما خانمها بعد زایمان افت میکنه دیگ چون بچه تمام مواد و ویتامینای بدن و میگیره بخودش نگران اون نباش.برای وزن گیریشم دلستر خیلی خوبه.و یه چیز دیگ اینکه من اصن نون و برنجمو کم نکردم فقط ماکارونی نمیخورم با اون چیزایی ک بهت گفتم البته سیب زمینی کمتر مصرف میکنم.حالا این دفعه دکتر برات تست گلوکز مینویسه ان شالله ک میاد پایین نگران نباش فقط اب زیاد بخور ک تند تند بری دسشویی تا قند اضافیت دفع بشه نتونستی میوه ابدار بخور

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋

من که همه بدنم درد میکنه شبا

اصلا خواب راحت ندارم

همش بیدار میشم 

هی از این پهلو به اون پهلو

انقد دردم میگیره به زور پامیشم واسه دستشویی رفتن

از شوهرم میگیرم بلند میشم اون طفلکم از خواب بیدار میشه اما هیچی نمیگه  

دوستان من جدول زیر رو درست کردم ممنون می شم همه این جدول رو کامل کنید چون همه باردارن نتایج خوبی می شه ازش استخراج کرد برای مادرایی که در انتظار بارداری هستن . مثل خودو که خواهر کوچیکتون هستم . ایشالاه همگی به سلامتی و دل خوش فارغ بشینم و لذت مادر شدن رو بچشید . 

2706