2410
2553
دوستان شماها چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خیر می شه همه لطفا جواب بدن ...

سلام بیست و سه سالمه بچه اولم هس دیابت بارداری هم نمیدونم هنوز ازمایش ندادم 

خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان شماها چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خیر می شه همه لطفا جواب بدن ...

من ۳۲ سالمه و بچه ی اولمه چون تو خانوادمون دیابت هست دکتر گفته خیلی مراقب باشم 

نون و برنج و سیب زمینی و چیزای شیرین رو کم بخورم

خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهای زندگیم ، خودت فندق توی دلم رو حفظش کن❤❤❤
2456
من دیروز از بیمارستان مرخص شدم لک داشتم دعا کنید این چند هفته هم بسلامتی بگذره بعد زایمان کنم خیلی م ...

عزیزم انشالله بسلامتی این چند هفته رو پشت سر میذاری سر زایمانت برا منم دعا کن

خدایا شکرت😍

سلام عزيزان

من هفته ٢٢ هستم، نزديك به ٥-٦ روز كه قفسه سينه ام خيلي درد ميكنه، مخصوصا شب ها، احساس ميكنم قلبم سنگين شده ميخواد از جا در بياد

شما اينجوري نشدين؟ 

طبيعيه ؟!

يك دختر دارم شاه نداره  

دوستان بقیه هم بگن لطفا 

چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خیر می شه همه لطفا جواب بدن ؟؟؟خواهش می کنم یه کمک به خواهر کوچکتون بکنید .   ممنون می شم عزیزان 

2714
خارش ترک شکم 😫😭😭😭😭 چی بزنم برا خارشش ؟ روغن زیتون و بادام شیرین میزنم ولی فایده نداره😭😢😢

بایو اویل بزن و بعد با حرکت دورانی آروم مساژ بده تا کاملا جذب بشه

دخترم تمام زندگیمه🙆
دوستان بقیه هم بگن لطفا   چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خی ...

34 بارداری اول و دیابت بارداری دارم. البته انسولین نمیزنم و فقط رژیم غذایی دارم

دخترم تمام زندگیمه🙆
همش فک میکنم ب پهلو ک میخوابم بچم له میشه اذیت میشه😫

من تا به پهلو میخابم هردوطرف هم امتحان کردم شروع میکنه لگد زدن روبه بالاهم نمیشه خابید واقعااذیت میشم

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
2706