2726
الان خوب شدی ؟من همش میرم پیش مامانم همش کارم اشک ریختنه بچه اولم پسره اینجور نبودم اصلا شما نی نی چ ...

بله خوب شدم

ديگه حالت تهوع ندارم

اهان راستي من چندروز پيش رفتم دكتر بهش گفتم معده م اذيتم ميكنه كه باعث ميشد بااينكه حالت تهوع ام خوب شده بود بعضي وقتها تك وتوك بالا مياوردم بهش گفتم بهم شربت معده داد منيزيوم هيدروكسايد خداروشكر عالي شدم

بله خوب شدم ديگه حالت تهوع ندارم اهان راستي من چندروز پيش رفتم دكتر بهش گفتم معده م اذيتم ميكنه كه ...

من اونو میخورم ببخشیدمیارمش بالا 🤕🤕دیگه قرص دمیترونم اثر نکرد ۵ روز ی بار امپول دمیترون میزنم

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستان شماها چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خیر می شه همه لطفا جواب بدن ...

سلام من27 سالمه و بچه اول و امروز بابد نتیجه دیابتمد بگیرم ولی فک کنم نرماله واسم

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

عزیزم من ۹ ساله اقدامم و هیچی به هیچی

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
منم بچه می خام سنم داره میشه 41 هنوز اقدامم نتیجه نداده این ماه 2 روز عقب انداختم خلی خوشحال بودم ول ...

تاپیک داستان مادر شدن منو بخون توکلت به خدا عزیزم

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
منم چ زود داره بزرگ میشه

اره منم فکرشو نمیکردم من دوسه هفته ایه مه تغییر کرده شکممو الان دیکه کل شلوارام برام تنگ شدن🤣🤣

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
چرا برا من بزرگ نشده دوازده هفته و دو روزمه 😭

چند کیلویید؟

من خیلی لاغرم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
یعنی میگین سزارین باعث چسبندگی و غیره میشه؟؟عوارض داره؟؟؟

اره منم خیلی شنیدم

عوارضش خیلی زیاده

درصد بالایی هم دچار مشکل میشن

2706