2726
ایشالا همه مامانای باردار ب سلامت زایمان کنن همچنین خودت دعا کن تو این هفته بیاد دیگه تخمل درد کشید ...

دقیقا یاد خودم افتادم از بس خسته شده بودم از بارداری هر روز خونه تکونی میکردم و وسایل سنگین جابه جا میکردم تا شاد زودتر زایمان کنم آخرش موند تا ۳۹ هفتگی که بعد از معاینه لگن کیسه آب نشتی پیدا کرد

حتما ولی میترسم نباشم روحیمو از دست میدم کلا ممنون از این که وقت گذاشتینو جواب دادین ان شاالله زایما ...

فدات عزیزم انشاا.. ک هستی پس صبر کن ی هفته موعدت بگذره بعد اگ خواستی ازمایش بده

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره زیر شکمو اینا طبیعیه میگن رحم داره جا باز میکنه دست و پا میگن نباید خیلی ورم داشته باشه

ن دست و پام ورم نداره

پس رحمه داره بزرگ میشه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
عزیزمممم قبل از زایمانم هی میگفتم روز زایمانم هرچه ارزو دارم رو از خدا میخوام چون میگن برآورده میشه ...

ازت ممنونم گلم

خدایاااااا صدامووووو بشنوووو توروخداااا بهم ی نی نی بده توروخدا واس مادرشدنم ی صلوات بفرستین خداجونم یازده ماه شد مامانی بیا توروخدابیایاامام رضا نی نیمو ازتومیخاممممم یاااخدا
2706