2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشبحالتون اگه اشکالی نداره میتونم علائمتونو بپرسم؟

سینه هام درد میگرفت و حساس شده بود ترشحاتم بیشتر شده بود دل دردای پریودی داشتم اما پریود نمیشدم کمر درد حالت تهوع سرگیجه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
سینه هام درد میگرفت و حساس شده بود ترشحاتم بیشتر شده بود دل دردای پریودی داشتم اما پریود نمیشدم کمر ...

منم همه اینا رو دارم مثه خود عادت ولی هنوز موعدم نشده ولی خیلی دوست دارم بدونم هستم یا نه هنوز 5روز دیگه مونده

نه اون یکی از علائمشه ممکنه برا همه نباشه حالت تهوعت عجیبه اصلا نباید ماهای اخر حالت تهوع داشته باش ...

چرا الان چند روزه صبحا بالا میارم آخرشبا هم همش میخوام بالا بیارم ولی خودمو کنترل میکنم یا حواس خودمو پرت میکنم. از یکم داشتم حالت تهوع فقط گاهی چندروز یه بار صبحا بالا میوردم .الان دوبار اونطوری شدم.امروز دکتر بودم ولی یادم رفت مچ پامو نشونش بدم. آخه از بس کمرم درد میکرد دیگه همه چیزو یادم رفت بهش بگم واسه کمرمم دارو داد گفت اگه بهتر نشدی دو هفته دیگه برو نوار قلب بگیر چون نیمه بالای کمرم بین دوتا کتفم درد میکنه

2738
منم همه اینا رو دارم مثه خود عادت ولی هنوز موعدم نشده ولی خیلی دوست دارم بدونم هستم یا نه هنوز 5روز ...

ازمایش بدی معلوم میشه هستی یا ن

خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

عزیزمممم قبل از زایمانم هی میگفتم روز زایمانم هرچه ارزو دارم رو از خدا میخوام چون میگن برآورده میشه ولی از شدت درد حتی اسم خودم رو هم یادم رفت بجز اینکه سه بار گفتم خدایا این درد شیرینه زایمان رو به همه منتظرها بده، دعاتون کردم از ته دلم

چرا الان چند روزه صبحا بالا میارم آخرشبا هم همش میخوام بالا بیارم ولی خودمو کنترل میکنم یا حواس خودم ...

عزیزم من هفته یازده ام احساس میکنم زیره دلم (شکمم نه زیره شکم)یکم باد کرده طبیعیه؟؟

2706