2410
2553

سلام دوستان من تازه عضو شدم من روز پنجشنبه هفته قبل نزدیکی داشتم تقریبا هر روز تا دو روز پیش تقریبا یه هفته تمام علائم بارداریو دارم ولی بیبی زدم منفی شد خیلی دلم نینی میخواد کسی بوده مثه من؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام دوستان من تازه عضو شدم من روز پنجشنبه هفته قبل نزدیکی داشتم تقریبا هر روز تا دو روز پیش تقریبا ...

اره منم چار تا بیبی چک زدم همش منفی بود ازمایش دادم مثبت شد

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2714
سلام دوستان من تازه عضو شدم من روز پنجشنبه هفته قبل نزدیکی داشتم تقریبا هر روز تا دو روز پیش تقریبا ...

اما علائم تو سه روز خودشونو نشون نمیدن یا قبل موعد پریودی نشون میدن یا بعدش

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
نه نمیدونم؟؟؟ مگه نباید برا مسمومیت فشار آدم بالا باشه من همش فشارم ۱۰ رو ۶ 

نه اون یکی از علائمشه ممکنه برا همه نباشه

حالت تهوعت عجیبه اصلا نباید ماهای اخر حالت تهوع داشته باشی مگر اینکه از اولش اینجوری بوده باشی تا الان 

فک میکنی از مسمومیت بوده ؟ یا یهویی شده 

ببخشید استفراغ هم کردی ؟

ایشالا همه مامانای باردار ب سلامت زایمان کنن همچنین خودت دعا کن تو این هفته بیاد دیگه تخمل درد کشید ...

ایشالله عزیزم خبر دنیا اومدنشو ب ما هم بده

تولد دخترم ❤️مهرسانام
سلام مچ پاهام ورم کرده . حالت تهوعم امروز داشتم . کمرمم همچنان درد میکنه. دلم میخواد یکی بیاد خونمو ...

عزیزم الهی   

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706