1147
1226
نی نی خوبه و خودم خوب نیستم مثل اول حاملگیم شدم و دلم میگیره بیخودی 

من اول و اخرش مث هم بوده امروز ی حرفایی خیلی بدی ب‌شوهرم زدم خییییییلی بد باهام قهره حق بهش میدم دست خودم نیست

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
نی نی خوبه و خودم خوب نیستم مثل اول حاملگیم شدم و دلم میگیره بیخودی 

من اول و اخرش مث هم بوده امروز ی حرفایی خیلی بدی ب‌شوهرم زدم خییییییلی بد باهام قهره حق بهش میدم دست خودم نیست

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
من اول و اخرش مث هم بوده امروز ی حرفایی خیلی بدی ب‌شوهرم زدم خییییییلی بد باهام قهره حق بهش میدم دست ...

منم مث سه ماهه اول خیلی عصبی میشم زور بروزم انگار بدتر میشم😓بیچاره اطرافیانم دارن تحمل میکنن 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

من اول و اخرش مث هم بوده امروز ی حرفایی خیلی بدی ب‌شوهرم زدم خییییییلی بد باهام قهره حق بهش میدم دست ...

دیشب گریه کردم امروز دلم گرفته من چون از اولش خیلی شوهرمو اذیت کردم چیزی بهش نمیگم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

سلام من چند روز پیش زیر دلم و پشتم درد میکرد دراز کشیدم خوب شد دیروز ک دکتر بودم بهم گفتن توی بچه ی اول بچه تو ماه آخر میاد تو لگن گفتی طبیعیه ولی اگ ی موقع خدایی نکرده زایمان زودرس نداشته باشی بهم بتامتازون سه تا داد ک یدفعه زدم دوتا پلوتون ک یکی دیروز و یکی هفته ی بعد بزنم بعد بهشون گفتم ک پیاده روی رو شروع کنم گفتن آره کم کم شروع کن حالا من سوالم اینه

بتامتازون باعث میشه حرکت بچه کم بشه یا آروم 

من ک اگ ی موقع زایمان زودرس نگیریم پیاده روی برم باعث نمیشه زودتر زایمان کنم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
1156