1707
از هفته چند خوب شدی حالا مثلا انقد گشنمه کلی غذا ام بذارن جلوم زیادش اندازه ی یه پیش دستی میخورم دی ...

ار هفته ۱۸ بهتر شدم 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم       
عشقم منم همینطوری شدم رفتم دکتر گفت بچع داره بزرگ میشه جاش کوچیک میشه کمتر مث قبل میتونه تکون شدید ب ...

مرسی عزیزم من دوهفته دیگ وقت دکتر داشتم بخاطر اون نگرانم بودم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

سلام خانما میگم تکونای بچمو پایین حس میکنم نکنه بازم بریچ شده 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

اِ   خواهر توهم اینجایی؟؟؟

اره عشقم 😂😂دیشب اومدم ..منم تا دیدم اسمتو گفتم عه اینم ک اینجاست 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
انجیر خشک بذار تو آب خیس و نرم بشه بخور  شکلات لواشکی هم خوبه

😂لواشک اینا میگن بچه زشت میشه میترسم بخورم ..

😕انجیرم میخورم 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
1713
😂لواشک اینا میگن بچه زشت میشه میترسم بخورم .. 😕انجیرم میخورم 

نخیلم لواشک به این خوبی😝😝😝

کجا بچه زشت میشه😋😂

مدیونی به اسم کاربریم نگا کنی فک کنی به خاطر اون گفتم😑😂

پایبَندم تا پایِ جان به تمامَت💕
نخیلم لواشک به این خوبی😝😝😝 کجا بچه زشت میشه😋😂 مدیونی به اسم کاربریم نگا کنی فک کنی به خاطر او ...

😂😂😂اره عزیزم منم جات بودم از خودم تعریف میکردم

اهان راسی یه سواله دیگه سونو غربال مرحلع سوم هم داره؟

سلام عزیزم من پرسیدم. گفت ماله رگ سیاتیک که از کمر وارد ران پاهات میشه سعی کن زیاد سرپا نایستی و اینکه گفت مشکل خاصی نیست نمیخواد بری دکتر

1665

من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سونو را نشون دکترم بدم. بعدم گفت اندازه دور سرش دو هفته بزرگتر هس

خیلی دلم گرفته از خیلیا
من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سون ...

نگران نباش انشاالله که چیزی نیست توکل برخدا. من اطلاعی راجب چیزایی که گفتی ندارم که راهنمایت کنم ولی برات دعا میکنم خطرناک نباشه

من ۲۹ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفت فشار روی شریانهای رحمی خیلی زیاده .نگرانم .امروز میخوام جواب سون ...

عزیزم ژن ایرانینا همینه سرشون بزرگتره دوست من بچه اش بهش گفته بودن سرش ۲هفته بزرگتره کلی دکتر رفت تو بارداریش تا رفت ی جا دیگه سونو گفته بود خیلیم نرماله حتی از شوهرشم ازمایش خون گرفتن ک مشکلی هست یا نه دلت فکر نباشه

تولد دخترم ❤️مهرسانام
1436
چرا عزیزم مگه چه عوارضی داره ؟؟؟

تونت بزنی هست..البته اگه قندخونت زیر۹۲باشه مشکلی نیست..کلن توبارداری بایدمراعات کردوخوراکی های سالم خورد...من قندخونم ۹۳هست...اگه رعایت نکنم دیابت میگیرم😭😭😭😭قندم لبه مرزیه

خدایاشکرت💕
منم همینطور☹️

عزیزم غصه نخور خدا کریمه پس این ۷۰ میلیون چجوری ب دنیا اومدن یکی مث من و شما زاییده دیگ😑یکی نیست ب من بگ تو که لالایی بلدی چرا خابت نمیبره😂

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
1651