1177
648
خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

ان شاء الله میشی منم مثل شما بودم، بهش فکر نکن استرس نگیر میبینی عه نی نی داری. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اصلا همش استرس همش اضطراب

تموم میشه   بعدا باز دلتنگ بارداری میشید   این ایام شیرین رو با استرس خراب نکنید  حیفه  خوب یا سخت میگذره    ان شاالله اخرش با سلامتی و ختم ب خیر میشه  

سلام       میشه لطفا با قلب پاک و مهربانت  برای درمان بیماریم دعا کنی؟ من هم از همین جا برای سلامتی و زندگی شاد و زیبات دعا میکنم.

منم امشب کمی دلدرد داشتم که نگرانم کرد.

ترشحات بودار واژن نگرانم کرده.

زایمان طبیعی یا سزارین؟ نگرانم کرده.

اینکه بچه رشد خوبی داشته باشه

اینکه چرا وزنم بالا نمیره زیاد و دور شکم جلو نیومده زیاد نگرانم کرده

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
منم امشب کمی دلدرد داشتم که نگرانم کرد. ترشحات بودار واژن نگرانم کرده. زایمان طبیعی یا سزارین؟ نگر ...

احتمالا عفونته برو دکتر

نمیدونم شما ها چرا اینقدر استرس الکی دارین

فقط امشب یکم دل درد داشتی ک مشکلی نیست طبیعیه

من دیشب نشسته بودم

داشتم بسکوییت میخوردم اب خوردم روش یهو انگار یکی با پا میکوبه ب کمرت شکمتم درد میگیره؟اونجور شدم مردم اصلا

ولی شووهرم درازم کرد کمی کمرمو ماساژ داد بعد چند دقیقه خوب شدم بعد شکممو اروم دست میزدم ببینم بچه تکون میخوره ک خداروشکر خورد

اگه تکون میخوره

اگه رفتی سونو همه چی نرماله دیگه اصلا این فکرا رو بزار کنار

باور کن منو شوهرم بزور باردارشدیم ولی من از همون روز اول راه میرفتم کار میکردم شوهرم شاکی میشد دیگه .میگفت حالا برامن زرنگ شدی قبلش اینجور نبودی

درد واژن لگن .گاهی دل درد جزئی .کمردرد و اینا طبیعیه

حس تنگی نفس هم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا
 احتمالا عفونته برو دکتر نمیدونم شما ها چرا اینقدر استرس الکی دارین فقط امشب یکم دل درد داشتی ...

آره همه چی نرماله. این دلدردم جزییه ولی از دیشب تا الان دارمش.

ممنون از توجهت عزیزم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

من براتون دعاکردم ازته دل 

ولی مشکل چیه حلش کن هر مشکلی حل میشه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189

خیلی ناراحتم 

سه هفته دیگه وقته زایمانمه و تو گوشی شوهرم بازم عاشقانه هاش رو با ی زن شوهر دار دیدم 

کاش منو بچم با هم بمیریم 😔

تو تاپیکی اعلام کردن ک چله یاسین بخونیم،باخودم گفتم من ک حاجتی ندارم ولی بازم بخونم برا دلِ خوش و سلامتی عزیزام...روز دوم بود ک متوجه بیماری پسرم شدم ، خداروشکر ک ساده است و درمانش راحته اما دلِ یه مادر. خیلی نازک تر از این چیزاس،هروق به بچه ام نگاه میکنم قلبم هزار تیکه میشه اما خانوادم میگن فقط بگو خداروشکر ک مشکل بزرگتری نداره و از ته دلم میگم خداروشکر ... اما دل شکسته ام برا تموم مادرایی ک غصه ی بچشونو دارن، چله یاسین میخونم برا سلامتی و دلِ خوش تمام خانواده های ایرانی و سلامتی تمام بچه های سرزمینم الهی هیچ مادر و پدری غم بچشو نبینه (آمین) الله هم صل علی محمد و ال محمد....

سلام خانوما 

من هفته پنجم بارداریمه

بتامیک روز بعد از تاریخ پریود ۱۳۳ بود گفتن دو روز بعد تکرار کن آزمایشو. بتام شد ۳۰۱ باز گفتن پایینه و تکرار کن دفعه سوم شد ۵۷۵ . من بامیکرو تو رویان  باردار شدم امروز گفتن اورژانسی بیا دکتر ببیندت. بتات پایینه. تخمک گیریم هشتم بهمن بوده.😞

1167
منم خوابم نمیبره همش فک میکنم رو شکمن میخوابم بچم طوریش میشه  چند روزی هم هست که معدم میسوزه م ...

معمولا برا معدت ادی ژل بهت میدن ولی من زیاد استفاده نکردم بجاش هروقت رفلکس معده میگرفتم زود یکم سیب میخوردم..‌یا انار ویا چیزایی ک معدمو اروم میکردن..شیرینی نعناع هم خوبه....ادامس نعناع بایودنت ک خییلی عالیه

خیلی ناراحتم  سه هفته دیگه وقته زایمانمه و تو گوشی شوهرم بازم عاشقانه هاش رو با ی زن شوهر دار ...

نه هیچوقت همچین حرفی نزنرو بچت اثر میذاره ناراحتیات فعلا فکر بچت و خوشیت باش اونوقت به اونا هم میرسی...چون کسی ک اینطوریه ارزش فکر کردن نداره..شوهرت یه لحظس وای بچت تا اخر عمر این ناراحتیات روش اثر میذاره

منم خوابم نمیبره همش فک میکنم رو شکمن میخوابم بچم طوریش میشه  چند روزی هم هست که معدم میسوزه م ...

منم خیلی معدم و مریم می سوخت دکتر بهم یه قرص داد که خیلی خوب بود

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
835